Döviz Kurları Yeni Haftaya Sakin Başladı! 4 Aralık Güncel Döviz Kurları
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Döviz Kurları Yeni Haftaya Sakin Başladı! 4 Aralık Güncel Döviz Kurları

Geçen hafta rekor üstüne rekor kıran döviz kurları, bu haftaya sakin bir seyirle başladı! İşte 4 Aralık güncel döviz fiyatları ve detaylar...

Döviz 4 Ara 2023 0
Döviz Kurları Yeni Haftaya Sakin Başladı! 4 Aralık Güncel Döviz Kurları

Kasım ayı Tüketici Fiyat Endeksi(TÜFE)'nin açıklanacağı güne dolar kuru 28,90 TL'den başladı. Euro ise 31,44 TL'den başladı. 

TÜİK, bugün saat 10'da kasım ayı enflasyon rakamlarını açıklayacak. Tüketici fiyatlarının kasım ayında aylık yüzde 3,9, Yıllık yüzde 63 olarak gerçekleşmesi bekleniyor. 

Euro/Dolar paritesi: İllüzyon mu gerçek mi? - Sigorta Gazetesi

Konutlardaki doğal gaz kullanımının 1 Mayıs 2024 tarihine kadar 25 m3'e kadar olan doğalgaz kullanımı bütçeden karşılanıyor. Bu seviyenin aşımı faturalandırılıyor.

Merkez Bankası, yayımladığı Para Politikası Kurulu metninde bu aşımların kasım ayı enflasyonuna yüzde 1,1 katkı yapacağını söyledi. PPK metninde "Mevsimsel tüketim artışına bağlı olarak bedelsiz kullanım miktarı olan 25 metreküp üzerindeki kullanımların ölçülen fiyatlara yansımasının kasım aylık enflasyonunu 1,1 puan yukarı çekeceği tahmin edilmektedir." Aşımın ekim ayı enflasyonuna katkısı yüzde 0,22 olmuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Katar'a gidecek ve Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani tarafından Emirlik Divanı'nda resmi törenle karşılanacak. Erdoğan, Katar emiri ile birlikte 9. Türkiye-Katar Yüksek Stratejik Komite Toplantısı'na iştirak edecek.

Euro/Dolar paritesi 1'in altında | Piyasa Haberleri

Bu hafta dışarda veri akışı yoğun. Euro bölgesi ve ABD PMI verileri açıklanacak. Öte yandan Fed'in politikalarına yön verebilecek mahiyetteki ABD tarım dışı istihdam ve saatlik ücretleri de takip edilecek. 

Altın, dolar, euro ve borsanın günlük durumlarından anında haberdar olmak istiyorsanız; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç