Diyarbakırlı Ramazan Hoca Öldürüldü!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Diyarbakırlı Ramazan Hoca Öldürüldü!

Diyarbakırlı Ramazan Hoca olarak tanınan Ramazan Böçkün, İstanbul'da kavga sırasında bıçaklanarak öldürüldü. İşte haberin detayları...

Yerel Haberler 31 Ocak 2024 0
Diyarbakırlı Ramazan Hoca Öldürüldü!

Diyarbakır Ulu Cami'deki konuşmaları ile adını duyuran Ramazan Böçkün, İstanbul'da bir iş yerinde çıkan tartışmada bıçaklanarak hayatını kaybetti. Görgü tanıklarından biri "Videolarında da dediği gibi sürekli tehdit edildiğini söylüyordu. Kendisine neden Diyarbakır'dan buraya taşındığını sordum. Bana orada anlattıklarımı burada da anlatmaya çalışacağım dedi" ifadelerini kullandı.

TARTIŞMA KISA SÜREDE KAVGAYA DÖNÜŞTÜ
Fatih Kocamustafapaşa Caddesi'ndeki bir iş yerinde çıkan tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Kavga sırasında bıçaklanan Ramazan Böçkün, ağır yaralandı. Saldırgan olay yerinden kaçtı.

Diyarbakırlı Ramazan Hoca bıçaklanarak öldürüldü

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ
İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlilerince hastaneye kaldırılan Ramazan Böçkün, müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Polis, şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

"SÜREKLİ TEHDİT EDİLDİĞİNİ SÖYLÜYORDU"
Görgü tanıklarından biri, "Dün akşam saat 20.00'da 3 arkadaş buraya geldik. Biz geldiğimizde ışıklar kapalıydı. İçeride oturup bir süre muhabbet ettik. 3 arkadaşım ile kendisinden tespih aldık. Ondan sonra da çıktık. Kendisinde biraz tedirginlik vardı. Biz onu hissettik çünkü ışıkları kapalıydı. Mekanı cennet olsun. Hatta bizden sonra arkadaşım telefon ile aradı bize öldürülmüş dedi. Bizden sonra dün akşam Sirkeci'de yemek yemiş. Videolarında da dediği gibi sürekli tehdit edildiğini söylüyordu. Kendisine neden Diyarbakır'dan buraya taşındığını sordum. Bana orada anlattıklarımı burada da anlatmaya çalışacağım dedi" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç