Diyarbakır Çermik Belediyesi KPSS'siz işçi alımı yapacak
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Diyarbakır Çermik Belediyesi KPSS'siz işçi alımı yapacak

Diyarbakır Çermik Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı. İlan bilgileri yazımızda.

İşçi Alımı 11 Ağu 2023 09:37 0
Diyarbakır Çermik Belediyesi KPSS'siz işçi alımı yapacak

Diyarbakır Çermik Belediyesi işçi alımı yapacak.

Diyarbakır Çermik Belediyesi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağına yer verildi. KPSS şartsız yapılacak personel alımında başvurular alınmaya başladı. 11 Ağustos tarihli duyuruya baktığımızda alınacak personellerin istihdam edileceği kadrolar şu şekilde:

15 güvenlik görevlisi
3 iş makinası operatörü
3 büro elemanı
5 şoför
1 veteriner
18 yardımcı hizmetler destek görevlisi

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Başvuru genel şartları şu şekilde açıklandı:

1. Türk Vatandaşı olmak, 2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 3. Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. 4. Erkek Adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 5. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, 

Finans7.com | ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç