Dilan ve Engin Polat Yeni Bir Suçtan Daha Tutuklandı!

Dilan ve Engin Polat Yeni Bir Suçtan Daha Tutuklandı!

Haklarında birçok iddia bulunan ve bu iddialarla yargılanan Dilan ve Engin Polat çiftinin hakkında yeni bir tutuklama kararı daha çıktı! İşte haberin detayları...

Finans Magazin 14 Kasım 2023 0
Dilan ve Engin Polat Yeni Bir Suçtan Daha Tutuklandı!

"Kara para aklama", "vergi kaçırma", "örgüt kurma" suçlamalarıyla geçtiğimiz hafta tutuklanarak cezaevine gönderilen Dilan Polat ve Engin Polat çifti, bu kez de şarkıcı Banu Parlak'ın güzellik merkezinin kurşunlanmasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Dilan Polat, Engin Polat ve babası Sezgin Polat, şarkıcı Banu Parlak'ın güzellik merkezinin kurşunlanmasana ilişkin yürütülen soruşturmada kapsamında çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Dilan Polat ve Engin Polat soruşturmasında 18 şüpheli adliyeye sevk edildi

Şarkıcı Banu Parlak'ın 1 Ekim'de Bahçeşehir 1. Kısım Doğa Parkı'nda bulunan güzellik merkeze silahlı saldırı meydana gelmişti. Olayın ardından Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatmıştı. Dilan Polat-Engin Polat çifti ile Sezgin Polat, şarkıcı Banu Parlak'ın Bahçeşehir'deki güzellik merkezinin kurşunlanmasana ilişkin yürütülen soruşturma çerçevesinde azmettirici olarak ifade vermek için Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı'na getirildi.

3'Ü DE TUTUKLANDI
Adliyede ilk olarak savcılığa ifade vermelerinin ardından Dilan Polat, Engin Polat ve Sezgin Polat 'Silahlı saldırıya azmettirme' suçundan tutuklanma talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk edildi. Küçükçekmece 1. Sulh Ceza Hakimliği, Dilan-Engin Polat çifti ve Sezgin Polat'ın tutuklanmasına karar verdi.

Bunun yanı sıra hakimliğin karar arasında Dilan Polat'ın uzun süre ağladığı ve dizlerinin üzerine çöktüğü görüldü.

Dilan ve Engin Polat'ın ifadeleri ortaya çıktı - Yeni Dönem Gazetesi

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;