Dilan Polat'ın Şimdiki Günlük Harcaması Ne Kadar?

Dilan Polat'ın Şimdiki Günlük Harcaması Ne Kadar?

Polat çifti ve beraberindekiler, kara para aklama suçlarından geçtiğimiz gün tutuklanarak cezaevine girdi. Katıldığı canlı yayında 'Günlük 750 bin TL harcıyorum' diyen Dilan Polat'ın cezaevinde ne kadar para harcayabileceği ortaya çıktı. İşte detaylar...

Haberler 6 Kasım 2023 0
Dilan Polat'ın Şimdiki Günlük Harcaması Ne Kadar?

Yaşadığı lüks hayatı her fırsatta sosyal medyada paylaşan Dilan Polat ve eşi Engin Polat geçtiğimiz günlerde cezaevine girdi.

kardeşi Sıla Doğu ve çetenin üyesi olmakla suçlanan beraberindeki diğer isimlerle birlikte tutuklanan Dilan Polat, cezaevine girdiği esnada gözyaşları döktü.

'GÜNLÜK 750 BİN TL HARCIYORUM'
Kara para aklama, vergi kaçırma gibi suçlamalar sebebiyle tutuklanan fenomen geçen ay "Bazen bir AVM'de günlük 750 bin lira harcıyorum" açıklamasıyla dikkat çekmişti.

CEZAEVİ'NDE HARCAYABİLECEĞİ PARA BELLİ OLDU
Haber Global'in aktardığına göre; Dilan Polat'ın cezaevinde kaldığı sürece aylık 1500 TL harcayabileceği gazeteci Emrullah Erdinç'in iddiaları arasında.

Engin Polat ve Dilan Polat cezaevinde ise birbirini hiç görmeyecek.

Engin Polat ve Dilan Polat çifti tutuklandı haberi - BorsaGündem.com

ÇOCUĞUYLA HER GÖRÜŞMESİ 200 TL
Tutuklanma kararı sonrası "Oğluma kim bakacak?" diyerek ağlamaya başlayan fenomen cezaevindeyken çocuklarıyla özel bir uygulama üzerinden iletişim kurabilecek.

Gazeteci Emrullah Erdinç, Dilan Polat hakkındaki soruları yanıtlarken, çocuklarıyla nasıl görüşecekleriyle ilgili "Dilan Polat çocuklarıyla sadece görüntülü görüşebilecek. O da cezaevinin uygulama sistemiyle olacak. Çocuğu şu an babaannesinin yanında o uygulama da babaannenin telefonuna yüklenecek. O uygulamanın adı da ACEP. Bu görüşme ücretli olacak. Yapılan her görüşme de 200 TL" ifadelerini kullandı.

Tüm son dakika gelişmelerinden haberdar olmak istiyorsanız; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;