Dilan Polat'ın 41 milyon TL satışa karşılık ödediği vergi ortaya çıktı

Dilan Polat'ın 41 milyon TL satışa karşılık ödediği vergi ortaya çıktı

Son dakika haberi: Dilan Polat'ın sahibi olduğu ana şirketin 41 milyon TL'lik satış karşılığında ödediği vergi ortaya çıktı.

Finans Magazin 10 Kasım 2023 0
Dilan Polat'ın 41 milyon TL satışa karşılık ödediği vergi ortaya çıktı

41 milyon lira kazanan Dilan Polat'ın ödediği verdi ortaya çıktı.

Dilan Polat olayında yeni olaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Gelen son dakika bilgilerine göre Dilan Polat'ın ana şirketi olan Dilan Polat Güzellik Kozmetin Sanayi ve Ticaret adlı şirketinin 2023 yılında kazandığı paranın binde 5'i kadar verdi verdiği görüldü.

TUTUKLANDILAR

Geçen hafta gözaltına alınan Dilan Polat, Engin Polat, Sıla Doğu ve beraberindekilerden 12'si tutuklandı ve cezaevine gönderildi. Cezaevine gönderilen Polat'ın bağışıklık sisteminin çöktüğü, tek kişilik koğuşa gitmek istediği ancak bunun reddedildiği öğrenildi.

CEZAEVİNDE KAVGA ÇIKTI

Öte yandan Sıla Doğu'nun havalandırma süresinde başka bir mahkum ile kavga ettiği iddia edildi. Bir mahkumun "Sosyetik hırzız" dediği ve bunun üzerine iki isim arasında kavga çıktığı, infaz koruma memurlarının kavgayı ayırdığı öğrenildi.

ÖDEDİĞİ VERGİ NE KADAR?

Gelen son dakiak bilgilerine göre Polat'ın sahibi olduğu ana şirket Dilan Polat Güzellik Kozmetin Sanayi ve Ticaret şirketinin 2023 yılında 41 milyon 674 bin lira satış yaptığı, bunun sadece 865 bin lirasının kar olduğunu ve karşılığında 229 bin 688 TL vergi ödediği tespit edildi.

Kazanılan para ile ödenen vergi miktarı arasında binde 5'lik bir oran olması dikkatleri çekti.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, kamu finans haberlerinden haberdar olmak için finans7'yi takipte kalın.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;