Dilan Polat içerde, Enerci zirvede: Cezaevindeyken bile para kazanıyor

Dilan Polat içerde, Enerci zirvede: Cezaevindeyken bile para kazanıyor

Silivri'de olan Dilan Polat'ın şarkısı Youtube'da zirvelerde seyrediyor. İşte şarkısından elde ettiği toplam gelir.

Finans Magazin 10 Kasım 2023 0
Dilan Polat içerde, Enerci zirvede: Cezaevindeyken bile para kazanıyor

Dilan Polat cezaevindeyken bile para kazanıyor.

Geçtiğimiz hafta, halarında başlatılan soruşturma kapsamında Dilan Polat, Engin Polat, Sıla Doğu ile birlikte toplamda 18 kişi hakkında yakalama kararı verilmiş ve düzenlenen operasyonla bu isimler gözaltına alınmıştı.

Emniyette ifadeleri alınan bu isimler, hafta sonu adliyeye sevk edilmiş ve burada 12 kişi hakkında tutuklama kararı verilmişti. Tutuklama kararının verilen isimler şu şekildeydi:

Engin POLAT
Dilan POLAT
Sezgin POLAT
Sinem Sıla DOĞU
Ahmet GÜN
Alper Kürşat POLAT
Nilgül YILMAZ
Metin YILMAZ
Zekayi TEPE
Can DOĞU
Can POLAT
Halil POLAT

Tutuklanan bu isimler cezaevine gönderildi.

DİLAN POLAT'IN GÜNLÜK HARCAMA LİMİTİ 133 TL

Cezaevlerinde uygulanan sisteme göre Dilan Polat, haftada 1 defa 10 dakikalık telefon görüşmesi yapabilecek. Ayda 3 defa kapalı görüş hakkı olan Polat'ın 1 defa da açık görüş hakkı var. Bu görüşlerde Polat, 4. dereceye kadar yakınları ile görüşebilecek. Günlük harcama limiti ise 133 TL civarında. Bu limitle Polat, haftalık kantin alış verişinde listede yer alan ürünlerden alabilecek.

İÇERDEYKEN BİLE PARA KAZANIYOR

Youtube üzerinde yayınlanan Enerci adlı şarkısı, o içeri girmeden 70 milyon civarında izlemesi ile dikkatleri çekmişti. Son dönemlerde yeniden gündem olan bu şarkının izlenme sayısı 100 milyona kadar yaklaştı ve toplam buradan gelen para 5 milyon lirayı buldu.

Kendisi Silivri'de şarkısı zirvede olan Dilan Polat'ın bu klibi, Youtube'de en popüler 10 video arasında kendisine yer buldu.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;