Devletten ucuza arsa satışı: Başvurular başladı 2023
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Devletten ucuza arsa satışı: Başvurular başladı 2023

Son dakika haberi: TOKİ, belediyeler ve devlet kurumları tarafından yapılan açıklamada ucuza arsa satışının başladığına yer verildi.

Emlak 19 Mart 2023 21:07 1
Devletten ucuza arsa satışı: Başvurular başladı 2023

Arsa almak isteyenlere müjde: Devlet ucuza satılık arsa başladı.

TOKİ'nin arsa duyurusundan sonra yüz binlerce vatandaş 1 milyon arsa için başvuru yaptı. Başvuru yapan vatandaşlar birçok ilde kuraya tabi tutuldu. Arsa almak isteyenler ise devletin ilan sayfasında satıştaki arsa ilanlarına bakmaya başladı. Biz de finans7 olarak bu yazımızda arsa duyurularına yer verdik

TOKİ AŞAĞIDAKİ İLLERDE 575 ARSA SATACAK

Afyonkarahisar, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Batman, Balıkesir, Bilecik, Bitlis, Bolu, Bursa, Burdur, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Isparta, İstanbul, İzmir, Karaman, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Niğde, Ordu, Sakarya, Samsun, Siirt, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Van, Yozgat ve Zonguldak

DİYARBAKIR'DA ARSA SATIŞI DUYURUSU:

"Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 5 adet imarlı arsayı satışa sundu. Diyarbakır Kayapınar'da bulunan arsaların satış ihalesi, 27 Mart 2023  günü Ali Emiri Kültür Salonunda yapılacak. İsteklilerin ihale teklif zarfını, 24 Mart 2023 günü mesai bitimine kadar Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi  Kaynak Geliştirme Dairesi Başkanlığına bağlı Kaynak İdari İşler Şube Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir"

MENEMEN BELEDİYESİ ARSA SATIYOR

Menemen Belediyesi tarafından yayınlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

"Konut imarlı arsaların satış ihaleleri, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununa göre  kapalı teklif usulü ile 27 - 31 Mart 2023 tarihleri arasında ilan metninde belirtilen saatlerde, Menemen Belediyesi Meclis Salonunda yapılacak. Taşınmaz mal satış şartnamesi ve ekleri, çalışma saatleri içerisinde Menemen Belediyesi Binasında Emlak ve İstimlâk Müdürlüğünden 1.000,00 TL ücret karşılığında temin edilebilir"

DİĞER ARSA DUYURULARI

Arsa duyurularına baktığımızda ise 81 ildeki arsaların satış alanları şu şekilde:

Müştemilatlı & Ağaçlı Arsa (17)
Köy ve Kırsal Yerleşme Alanı (13)
Konut Dışı Kentsel Çalışma ve Toplu İşyeri Alanları (4)
Rekreasyon Alanı (1)
İmarlı - Konut (248)
İmarlı - Sanayi (7)
Konut + Ticaret (27)
Muhtelif Arsa (216)
Özel Kullanım (3)
SİT, Koruma ve Baraj Alanları (7)
Turizm İmarlı Arsa (5)

ARSA SATIŞI BAŞVURU

Arsa satışı başvuru duyuruları ve satış başvurusu için ilan.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (1)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 15 Ay Önce
Malatyada deprem oldu binlerce insan evsiz yurtsuz yuvasız işsiz kaldı bu arsa satışının malatyada da yapılmasını istiyoruz.