Denizbank'tan Anında 5.000 TL Faizsiz Nakit Avans ve Düşük Faizli 10.000 TL Kredi Fırsatı!

Denizbank'tan Anında 5.000 TL Faizsiz Nakit Avans ve Düşük Faizli 10.000 TL Kredi Fırsatı!

Denizbank'ın yeni kredi kampanyasına göre; yeni müşterilere özel anında 5.000 TL nakit avans ve 10.000 TL düşük faizli kredi imkanı sunuyor! İşte kampanyanın detayları...

Kredi 14 Kasım 2023 0
Denizbank'tan Anında 5.000 TL Faizsiz Nakit Avans ve Düşük Faizli 10.000 TL Kredi Fırsatı!

Nakit para ihtiyacı artan kişilere yönelik olarak bankalar yeni kredi kampanyalarını peş peşe açıklamaya devam ederken bu kredi paketlerinden birini de Denizbank duyurdu.

Denizbank 6 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında Denizbank Mobil şube uygulaması üzerinden ilk kez Denizbank müşterisi olan kişilere yönelik olarak faizsiz 5 bin TL nakit avnas kredi ve düşük faizle 10 bin TL ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı.

DenizBank'ta hisse devri tamam (Ruslar'dan Dubaililer'e satış) - Son Dakika  Ekonomi Haberleri | NTV Haber

DENİZBANK'TAN FAİZSİZ 5 BİN TL TAKSİTLİ NAKİT AVANS NASIL ÇEKİLİR?

Denizbank tarafından yapılan açıklamada "MobilDeniz’den yeni müşteri olanlara özel, yüzde 0,99 faizli 10.000 TL’ye varan kredi ve yüzde 0 faizli 5.000 TL’ye varan nakit avans kampanyalarının şartlarına aşağıdaki kampanya başlıklarına tıklayarak ulaşabilirsiniz" denilerek 6 Aralık tarihine kadar geçerli olan kampanya açıklandı.

Denizbank Faizsiz 20.000 TL Krediyi Duyurdu! Herkese Verilecek - B Gazete

Kampanya koşulları ise şu şekilde açıklandı:

Kampanyadan, 06.11.2023 – 06.12.2023 tarihleri arasında MobilDeniz uygulamasını indirip ilk kez DenizBank müşterisi olan ve Mobildeniz, DenizBank com, İnternet Bankacılığı ve DenizKartım uygulaması aracılığıyla yapılan bireysel kredi kartı başvurusu sonrası onaylanan kart sahibi müşterilerimiz faydalanabilir.

Kampanya bireysel asıl kredi kartları için geçerlidir. Ek kartlar, Business kartlar, İşletme kartlar, Üretici Kartlar, Net Kart ve Banka kartları kampanyaya dahil değildir. Bir müşteri, kampanyadan yalnızca 1 defa faydalanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için, başvuru yapıldığı tarihte, mevcutta açık statülü DenizBank Bireysel Kredi Kartlarından herhangi birine sahip olunmaması gerekmektedir.

06.11.2023 tarihi itibariyle kartını kapatıp, yeni kart alınması durumunda, kampanyaya dahil olunamaz. 5.000 TL, 0 faizli, 6 ay vadeli Taksitli Nakit Avans hakkı, Bireysel Kredi Kartı onaylandığı günün 2 iş günü sonrasında tanımlanır ve kredi kartının kullanılabilir limitinin yeterli olması durumunda, hak tanımlanan tarih ile 22.12.2023 tarihleri arasında kullanılabilir.

Bu şartları yerine getiren kişiler Denizbank mobil uygulama üzerinden ilk kez Denizbank hesabı açarak müşteri olan kişiler sıfır faizli 5 bin TL taksitli nakit avans ve yüzde 0,99 faiz oranı ile 10 bin TL ihtiyaç kredisi çekebilecekler.

Tüm kredi gelişmelerinden anında haberdar olmak için ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;