DEM Parti Ankara ve İstanbul'da Aday Çıkarma Kararı Aldı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

DEM Parti Ankara ve İstanbul'da Aday Çıkarma Kararı Aldı!

Yerel seçimlere az bir zaman kala; partiler kararlarını açıklamaya devam ediyor! DEM Parti de Ankara ve İstanbul'da aday çıkarma kararı aldı! İşte haberin detayları...

Seçim 2023 3 Şubat 2024 0
DEM Parti Ankara ve İstanbul'da Aday Çıkarma Kararı Aldı!

DEM Parti MYK, yerel seçimde çıkaracakları adayları belirlemek üzere bugün toplandı. Kulislere düşen bilgilere göre uzun süren tartışmalar sonucunda İstanbul ve Ankara aday çıkarma kararı alındı. Parti Sözcüsü Ayşegül Doğan yarın yapacağı basın toplantısında birçok kentin adaylarının isimlerini açıklayacak. İstanbul için Başak Demirtaş'ın Ankara için de Meral Danış Beştaş'ın ismi öne çıkıyor. Öte yandan Bolu ve Antalya'da da aday çıkarma kararı alındı.

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi ( Dem Parti ) Merkez Yürütme Kurulu (MYK), aday belirleme çalışmaları için bugün toplandı. Aday çıkarılacak iller ve yoplantıda belirlenen adaylar yarın Parti Sözcüsü tarafından açıklanacak. Kulislere düşen bilgilere göre uzun süren tartışmalar sonucunda İstanbul ve Ankara aday çıkarma kararı alındı. İstanbul için Başak Demirtaş'ın Ankara için de Meral Danış Beştaş'ın ismi öne çıkıyor.

Türkiye, 31 Mart'ta gerçekleştirecek yerel seçimlere kilitlenirken DEM Parti'de aday belirleme çalışmaları devam ediyor. DEM Parti'nin özellikle İstanbul'da aday çıkarıp çıkarmayacağı kritik önem taşıyor.

DEM PARTİ, ANKARA VE İSTANBUL'DA ADAY ÇIKARACAK
DEM Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Eş Genel Başkanlar Tülay Hatimoğulları ve Tuncer Bakırhan başkanlığında toplandı. Kulislere düşen bilgilere göre toplantıda uzun süren tartışmalar sonucunda İstanbul, Ankara ve İzmir'de aday çıkarma kararı aldı.

YARIN ADAYLARI AÇIKLAYACAKLAR
Parti Sözcüsü Ayşegül Doğan yarın yapacağı basın toplantısında birçok kentin adaylarının isimlerini açıklayacağı belirtildi.

İSTANBUL İÇİN BAŞAK DEMİRTAŞ, ANKARA İÇİN MERAL DANIŞ BEŞTAŞ'IN İSMİ ÖNE ÇIKIYOR
İstanbul için Başak Demirtaş'ın Ankara için de Meral Danış Beştaş'ın ismi öne çıkıyor.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç