Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bursa mitingine kaç bin kişi katıldı?
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bursa mitingine kaç bin kişi katıldı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bursa mitingine kaç kişi katıldı? İşte yanıtı.

Haberler 21 Ocak 2023 16:38 1
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bursa mitingine kaç bin kişi katıldı?

Son dakika: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bursa mitingine kaç kişi katıldı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bursa'da çok sayıda projenin açılışını yaptı. Aynı zamanda burada miting düzenleyerek vatandaşlara seslenen Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. Binlerce kişinin katıldığı mitinge kaç kişinin katıldığı ise merak konusu oldu? Peki Erdoğan'ın Bursa mitingine kaç bin kişi katıldı?  

Çoşkulu bir kalabalığa seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Emniyetten rakamları alayım dedim. Verilen rakam şu 120 bini bugün aştık. Maşallah Rabbim bu coşkunuzu daim kılsın" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün İstanbul Esenyurt Meydanı'nda düzenlenen temel atma töreninde seçim için sayılı günler kaldığını hatırlatarak, "Yarın Bursa'da buluşacağız. Bursa'dan inşallah sinyalimizi vereceğiz" ifadelerini kullanmıştı. Erdoğan, bugün Bursa Gemlik Büyükkumla Barajı, Bursa Bölge İdare Mahkemesi Hizmet Binası, Dağyenice Doğal Yaşam Turizm Kompleksi ve yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış töreni ile BTSO Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni'ne katılmak üzere Bursa'ya geldi.

"BUGÜN 120 BİNİ AŞTIK"

Burada alanda toplanan kalabalığa hitap eden Erdoğan, "Öncelikle şehre geldiğimiz andan itibaren bizleri heyecanla bağırlarına basan Bursalı kardeşlerimin her birine şükranlarımı sunuyorum. Az önce emniyetten rakamları alayım dedim. Çünkü yol boyu yolun sağı, solu Bursa'da ne durumdayız diye baktım ve verilen rakam 120 bini bugün aştık. Maşallah rabbim bu coşkunuzu daim kılsın. Ne diyor pankantta; Gücüne güç katmaya geldik. Ben de sizden güç almaya geldim. Kadim şehrin AK kadınları yol boyu bizimle beraber oldu. Aramızdaki bu sevgiden, bu aşktan, bu gönül bağından aldığmız güçle inşallah önce 2023 imtihanını başarıyla vereceğiz. Ardından da ülkemizi dünyada hak ettiği yere çıkaracak yeni atılımlara yöneleceğiz." dedi.

Yorumlar (1)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 13 Ay Önce
2bin kisi ya var ya yok 120 bini rüyada bile göremezsiniz.