Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika: Yeni müjdeler geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika: Yeni müjdeler geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir son dakika açıklamasında bulundu ve yeni seçim müjdelerinin yolda olduğunu söyledi.

Son Dakika 25 Mart 2023 15:42 100
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika: Yeni müjdeler geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklaması: Yeni müjdeler yolda.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir son dakika açıklamasında bulundu. İlim Yayma Cemiyeti tarafından düzenlenen bir programa katılan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni müjdelerin yolda olduğunu söyledi.

11 ilde meydana gelen depremle ilgili açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkemizin 11 vilayetindeki depremler 85 milyonun gönlüne bir kor gibi çöktü. Cumhur İttifakı'ndaki ortaklarımızla beraber Kahramanmaraş ve Hatay'ı tekrar ziyaret ettik. Temelini attığımız konutların yeşeren umutları daha da güçlendireceğine inanıyorum" ifadelerini kullandı ve şu bilgileri paylaştı:

"Burada sizlerin vasıtasıyla ifade etmek istiyorum bizler dayanışmanın gücüne inanan bir milletin ümmetin çocuklarıyız. Bizi biz yapan bu kadim değerler hamdolsun hala çok güçlü şekilde yaşatılıyor. Ekonomik durumu ne olursa olsun Anadolu insanı elindeki ve avucundakini paylaşmayı sürdürüyor, deprem bölgesindeki kardeşlerini unutmuyor. Arama kurtarmadan gıda ve erzak teminine kadar her alanda vakıflarımız aktif bir şekilde sahada koşturuyorlar. Depremin yaralarının bir an önce sarılması için canla başla çalışıyorlar. Şov yapmadan gurur verici işlere imza atıyorlar. Tüm vakıf ve derneklerimizi tebrik ediyorum.

Tek parti faşizmi ile yaşayan bir avuç kendini bilmezin, sizlerin bu samimiyetinden rahatsızlık duyduğunun farkındayız. Bu asalakları kendi hırslarıyla baş başa bırakıyoruz. İnsanımız kimin ne yaptığını iyi görüyor. Deprem bölgesindeki kardeşlerimiz başta olmak üzere milletimiz kimin ne yapmak istediğini iyi biliyor.

Zehirli dilleriyle kuru gürültüyle bizi yolumuzdan döndürebileceklerini düşünenlere asla boyun eğmeyiz. Umudunu bize bağışlamış hiçbir kardeşimizin karşısında mahcup olmama zorunluluğumuz var, tehditlere boyun eğmeyiz. Ülkemize ve millerimize hizmet mücadelemizi kararlılıkla sürdürmeliyiz"

"Mazlumları asla yalnız bırakmayacak, aşkla çalışmaya devam edeceğiz" diyerek açıklamasına devam eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ayaklarını, kollarını kaybeden Aleyna'mız var. Aleyna annesini ve babasını da kaybetti. Ne büyük bir imtihan. Bütün bu imtihanları aşacağız. Son günlerde daha iyi anladık ki hepimiz birer faniyiz, bir can taşıyoruz onun da ne zaman alınacağını bilmiyoruz. Yarına çıkıp çıkmayacağımızın bilgisine sahip değiliz. Aslolan Allah'ın verdiği can emanetini hakkıyla teslim etmek ve gök kubbede hoş bir seda bırakmaktır. Cumhuriyet mitinglerinden Gezi olaylarına alçak darbe teşebbüsüne kadar nice saldırıyı boşa çıkardık. Ekonomimizi büyüttük. Şu anda kişi başı milli gelir 10 bin 650 dolara yükseldi. Pek çok imkansızı başardık. Reformlarla Türk siyasetinde tarihi bir değişiklik gerçekleştirdik" ifadelerini kullandı. 

Asrın felaketi ile mücadele edildiğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, bunun yanı sıra büyük projelerin de devam ettiğini söyleyerek, "TOGG'un teslimatları başlıyor. İHA'mızı, SİHA'mızı yaptık. En üst segmentte jet uçağımızı yaptık. Başörtülü kızlarımızı biz unutamayız. Sakalından giysisinden dolayı horlananları unutamayız. Askerdeki torunlarının yemin törenlerine katılamayan ninelerimizi unutamayız. Hayata geçirdiğimiz sessiz devrimlerle kast sistemini ortadan kaldırdık. Burası çok önemli. Sultanahmetteyiz üstat konuşuyor. Konuşmasında Ayasofya açılacak hemd e öyle açılacak ki adeta sayfalar açılırcasına açılacak" dedi.

YENİ MÜJDELER YOLDA

Tek derdimiz millet diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni müjdelerin yakında açıklanacağını, çalışmaları olduğunu söyledi. Erdoğan yaptığı açıklamada, ''Her alanda destan yazan bir Türkiye var. Önümüzdeki günlerde milletimize yeni müjdeler vermeyi de sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı. Bu açıklamaya göre seçim sürecinde yeni müjdelerin geleceği, birçok alanda büyük müjdelerin gündemde olduğu görülüyor. Siz hangi konuda müjde bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

Müjdeler geldiğinde bildirimle haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (100)

Seç


Ziyaretçi 2 Ay Önce
Typ kadro bekliyor cumhurbaşkanım lütfen geçici işçi olmak zor
Ziyaretçi 2 Ay Önce
Typ kadro bekliyor sayın cumhurbaşkanım
Ziyaretçi 2 Ay Önce
Ehliyet affi istiyoruz cezanın günü gelsede alamıyoruz şüdgeler 1 yıl sonraya gün veriyor
Ziyaretçi 2 Ay Önce
Ehliyet affi olmazsa çok zor
Ziyaretçi 2 Ay Önce
Ehliyet affi