Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete 28 Mayıs mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete 28 Mayıs mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabı Twitter'dan muhalefeti eleştiren bir paylaşımda bulundu.

Seçim 2023 21 Mayıs 2023 10:35 1
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete 28 Mayıs mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete "28 Mayıs" mesajı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya hesabı Twiiter hesabından muhalefeti eleştiren bir paylaşımda bulundu. İşte detaylar.

Erdoğan, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, Anadolu irfanının sembol isimlerinden merhum Neşet Ertaş'ın yürek tellerini titreten türküsünü siyasette kendilerine rehber edinerek, "Dost elinden gel olmazsa varılmaz, rızasız bahçenin gülü derilmez. Kalpten kalbe bir yol vardır görülmez" diyerek, vatandaşlarla aralarında kurdukları gönül köprülerinin sarsılmasına asla izin vermediklerini belirtti.

Hayatın her safhasında milletle hep muhabbet ve kardeşliğin diliyle konuştuklarını vurgulayan Erdoğan, şunları kaydetti:

"Ancak vatandaşa tepeden bakanlar bunu hiçbir zaman göremediler, anlayamadılar. Siyasi tercihinden dolayı depremzedelerimizi linç edenler, bu sırra hiçbir zaman eremediler. Başarısızlıklarının sebebini kendilerinde aramak yerine her defasında insanımızı suçladılar. Bir 'yol kazası' olarak gördükleri çok partili demokrasiye geçtiğimiz 14 Mayıs 1950'den beri, maalesef bu kötü huylarından hiç vazgeçmediler. Aynı kibirli tavrı bugün de inatla sürdürüyorlar. Sandıkta tecelli eden iradeye saygı duymak yerine insanlarımıza 'cahil' diyerek tahkir ve tahrik ediyorlar.

"NEREDE YANLIŞ YAPTIK SORUSUNU SORMUYORLAR"

Hayatlarında bir kez olsun 'biz nerede yanlış yaptık' sorusunu kendilerine sormuyorlar. Milletin gönlünü kazanmak yerine nefret söylemlerine sarılarak, korku siyaseti izleyerek vatandaşın ve gençlerimizin oyunu alabileceklerini düşünüyorlar. İnşallah 28 Mayıs'ta bu kibir abidelerine hep beraber 'yeter' diyeceğiz. 85 milyon olarak sandığa, irademize ve geleceğimize sahip çıkacağız."

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 9 Gün Önce
sayın cumhurbaşkanımızdan Recep Tayyip Erdoğan'dan şehir hastanesi personellerine sözleşme ya da kadro istiyoruz taşeronun kaldırılacağı söylendi ama şu an hiçbir iyileşme yapılmıyor lütfen artık duyun sesimizi üvey evlat muamelesi görüyoruz temizlik personelleri güvenlik vs çalışanlarına kadro istiyoruz