Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bu seçim benim son seçimim'
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bu seçim benim son seçimim'

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada 31 Mart seçimlerinin son seçimi olduğunu söyleid.

Son Dakika 8 Mart 2024 21:31 10
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bu seçim benim son seçimim'

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu benim için son seçim.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı son dakika açıklamasında 31 Mart seçimin son seçimi olduğunu söyledi. Erdoğan açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Tüm büyük sınamalarda gençlerimizi yanımızda bulduk. Ben misafirim, siz ev sahibisiniz. Şimdi tek hedefimiz, Türkiye Yüzyılı hedefini başarıya ulaştırmaktır. Sizlerden beklentimiz kendinizi bu geleceğe hazırlamaktır. Bugün selamlaşmayı bile unutmuş hatta beceremeyen gençlere rastlıyorum. 

Birbirinizi seveceğiniz bir şey söyleyeyim; aranızda selamı yayınız. Selamünaleyküm ve aleykümselam... Selamdan mahrum kalmayı beddua kabul eden ecdadın evlatlarına başı önde gelip geçmek yakışır mı?

İnsana yaşadığını hissettiren sadece kalbinin atması veya ailesiyle arkadaşlarıyla geçirdiği vakit değildir. İnsan yaşadığını asıl hissettiren kendisini aşkın bir davaya mensup hissetmesi ve o dava yolunda verdiği mücadeledir. Bizim gençliğimizde de ilahi kelimetullah diye ifade ettiğimiz Allah‘ın dinini dünyaya yayma davası her şeyin başıydı. Ayasofya’nın ibadete açılması, Taksim cami yapılması inancı yüzünden başörtülü kardeşlerimizin haklarına kavuşmaları, Kudüs’ün mahremiyetine saygı gösterilmesi, dünyanın çeşitli yerlerinde kardeşlerimizin zafere ulaşmaları gibi somut gündemlerimiz vardı. Bu başlıkların bir kısmında mücadelemiz Allah’a hamdolsun başarıya ulaştı hamdolsun Ayasofya yeniden ibadete açıldı, Taksim'e camimiz yapıldı. Kıyafeti mağdur edilen insanlarımız haklarına kavuştu, inanç değerlerimiz üzerindeki baskılara ve yasaklara son verildi. Ancak Gazze'de yaşanan katliamlar topraklarında işlenen cinayetler ve yapılan hırsızlıklar Kudüs mahremiyetini sürekli ihlal ediliyor"

BU SON SEÇİMİM

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Benim için bu bir final, yasanın verdiği yetkiyle bu seçim benim son seçimim, çıkacak netice benden sonra gelecek kardeşlerim için bir emanetin devri olacak" dedi.

Yorumlar (10)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 3 Ay Önce
ben bir vatandas olarak ona hakkimi helal ediyorum
Ziyaretçi 3 Ay Önce
insallah reis anayasayi degistirip birdaha girer turkiyenin ona ihtiyaci var
Ziyaretçi 3 Ay Önce
Son seçim der bir dahaki seçime girmek için anayasayı tekrar değiştirmeye kalkar.
Ziyaretçi 3 Ay Önce
bütün siyasetçiler nasıl aldılar nasıl bıraktılar hesap vererek gitmeli
Ziyaretçi 3 Ay Önce
Allah başımızdan eksik etmesin