Cumhurbaşkanı Erdoğan 13 Eylül'de Altı Önemli Paket Açıklayacak! İlave Tedbirler Geliyor...

Cumhurbaşkanı Erdoğan 13 Eylül'de Altı Önemli Paket Açıklayacak! İlave Tedbirler Geliyor...

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'tan heyecanlandıran açıklama! Kurtulmuş, "Cumhurbaşkanımız altı önemli paketi büyük ihtimalle paylaşacak..."

Son Dakika 10 Eylül 2022 23:48 20
Cumhurbaşkanı Erdoğan 13 Eylül'de Altı Önemli Paket Açıklayacak! İlave Tedbirler Geliyor...

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'tan son dakika açıklaması geldi. Kurtulmuş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu hafta kabine toplantısının ardından altı önemli paket açıklayacağını duyurdu.

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Sayın Cumhurbaşkanımız, vatandaşımıza dönük altı önemli tedbiri çok büyük bir ihtimalle paylaşacak. Böylece bu süreçte vatandaşımızın yükünü hafifletecek adımlar, ilave tedbirler gündeme getirilecek" şeklinde konuştu.

Bir dizi etkinliğe katılmak için Van’a gelen AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, partisinin il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında heyecanlandıran açıklamalarda bulundu.

“İLAVE TEDBİRLER GÜNDEME GETİRİLECEK”

Yılbaşında asgari ücretin iyileştirilmesi için atılan adımları hatırlatan AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, KDV indirimleri, devletin bazı vergilerden vazgeçmesi ve malların ucuzlatılması gibi tedbirlerin alındığını hatırlatmasının ardından, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu hafta kabine toplantısının ardından açıklamalar yapacağını ifade etti.

Numan Kurtulmuş, “Sayın Cumhurbaşkanımız, vatandaşımıza dönük altı önemli tedbiri çok büyük bir ihtimalle paylaşacak. Böylece bu süreçte vatandaşımızın yükünü hafifletecek adımlar, ilave tedbirler gündeme getirilecek. Yine benzer şekilde vatandaşımızın en büyük çilelerinden birisi olan özellikle konut ve iş yerindeki kiraların aşırı yüksekliğini önlemek, dar gelirli vatandaşın konut sahibi olmasını temin etmek için yine önümüzdeki hafta içinde 250 bin konutun ve 100 bin arsanın vatandaşlarımıza verilmesiyle ilgili Ankara’da bir lansman gerçekleştirilecek” açıklamasında bulundu.

Kabine Toplantısında siz hangi müjdeyi bekliyorsunuz? Yorumlar kısmından yazın.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklayacağı müjdelerden bildirimle haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin;

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Yorumlar (20)

Seç


Ziyaretçi 22 Gün Önce
Zamları millet yapıyor devlet değil.yok diyorsunuz ya elinizde herşey.kalkıp devlete laf edemezsiniz. 30 bin liraya tatile gitmesini biliyosunuz.altınızda lüx arabalarla gezmeyide biliyosunuz. Kalkmış devleti suçluyorsunuz.adam utanır biraz.bizim millet nankördür.acından ölen varmı ulan hanginiz açsınız. Reis, şu an para millette.ver zamın gözüne acımıyorum bunlara.bunlar insan değil.türkiye nankörleri. Deprem oluyo devleti suçlarlar,virüs olur devleti suçlarlar dünyada resesyon enflasyon oluyo devletin üstüne bırakıyorlar.ulan hiç şapkanızı atıp düşündünüzmü?rabbimden gelen bu durumları.Allah korkusu olan insan bunu zaten yapmaz.rabbjm ıslah etsin zihni ve kanı bozukları. Utanıyorum ya.reis zam yap acıma .yalan söylüyo insanlar,kanma ,aldanma.çünkü para millette.Reissss arkandayız sonuna kadar unutma!...
Ziyaretçi 22 Gün Önce
Takipsizlik ve beraat etmiş insanların ekmeğini verin yoksa çok kişi sizden uzaklaşacak
Ziyaretçi 23 Gün Önce
Sulama birlikleri çalışanlarına da kadro istiyoruz
Ziyaretçi 23 Gün Önce
EYT Konusunda net bir açıklama bekliyorum
Ziyaretçi 23 Gün Önce
Toki konutlarında emekliler için inşallah peşinat az olur taksitler de 1000 lirayı geçmez hiç olmassa emeklilikte kendi evimizde oturalım kiralardan yorulduk günümüzde yetmez oldu cumhur başkanımız emeklileri düşünür Allah buyuk