Cübbeli Ahmet'in ayda ne kadar para kazandığı ortaya çıktı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Cübbeli Ahmet'in ayda ne kadar para kazandığı ortaya çıktı

Cübbeli Ahmet'in aylık kazancı ortaya çıktı. Mesleğini Youtuber olarak açıklayan Ünlü, aylık 140 bin lira kazandığını söyledi. İşte kaynağı.

Finans Magazin 9 Ara 2023 0
Cübbeli Ahmet'in ayda ne kadar para kazandığı ortaya çıktı

Cübbeli Ahmet, ayda ne kadar para kazandığını açıkladı.

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü isimli kişi, yaptığı son dakika açıklamasında aylık ne kadar geliri olduğunu söyledi.

Bilindiği üzere mahkemeye çıkan her kişi, zabıtlara bilgilerini giriyor ve işini, ayda ne kadar para kazandığını söylüyor. Diyanet İşleri Eski Başkanı Mehmet Görmez tarafından kendisine açılan hakaret davası görüldü. Görülen davanın mali durum araştırma tutanağının girmesi ile birlikte Cübbeli Ahmet'in aylık ne kadar kazandığı ortaya çıktı.

Ahmet Mahmut Ünlü burada aylık gelirini parça parça söyledi.

AYLIK GELİRİ 140 BİN TL: MESLEĞİ YOUTUBER

Ahmet Mahmut Ünlü mahkeme tutanağına geçen açıklamada ayda 140 bin liralık geliri olduğunu söyledi. Söz konusu tutanağın detaylarına baktığımızda, Cübbeli'nin meslek kısmına Youtuber yazdırdığı ve burada aylık gelirinin 55 bin lira olduğunu söyledi.

Bunun yanı sıra kitap yazarı olduğunu söyleyen Cübbeli, buradan da ayda 85 bin lira kazandığını söyledi.

AHMET MAHMUT ÜNLÜ - MEHMET GÖRMEZ DAVA KONUSU NEYDİ?

Açıklamaları ile sürekli gündem olan, katıldığı canlı yayınlarda sözleri ile sosyal medyanın en çok konuştukları arasında yer alan Cübbeli Ahmet Hoca, Diyanet İşleri'nin eski Başkanı Mehmet Görmez'in depremzedelerle ilgili söylediği sözleri din ve devlet düşmanlığı sözleri ile nitelendirmiş, bu açıklaması üzerine ise Görmez, Ahmet Mahmut Ünlü hakkında hakaret davası açmıştı.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç