Cübbeli Ahmet Hoca Gerçek Mesleğini ve Aylık Kazancını Açıkladı! Kazancını Duyanlar Şok Oldu!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Cübbeli Ahmet Hoca Gerçek Mesleğini ve Aylık Kazancını Açıkladı! Kazancını Duyanlar Şok Oldu!

Türkiye'nin en meşhur hocalarından olan Cübbeli Ahmet Hoca, gerçek mesleğini ve aylık kazandığı parayı açıkladı! İşte haberin detayları...

Finans Magazin 11 Ara 2023 0
Cübbeli Ahmet Hoca Gerçek Mesleğini ve Aylık Kazancını Açıkladı! Kazancını Duyanlar Şok Oldu!

Halk arasında Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün aylık kazancı dudak uçuklattı. Mahkemede mesleğin nedir? sorusuna verdiği yanıtla gündeme bomba gibi düşen Ahmet Hoca, aylık gelirini söyleyince de yok artık dedirtti. Peki Cübbeli Ahmet Hoca'nın mesleği? Ahmet Hoca ne kadar kazanıyor? İşte Cübbeli Ahmet Hoca'nın gerçek mesleği…

CÜBBELİ AHMET HOCA'NIN MESLEĞİ NEDİR?
Eski Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez tarafından açılan hakaret davası ile birlikte gerçekler de bir bir gün yüzüne çıktı. Hakaret davasında bir de mali durum araştırma tutanağı eklenince Cübbeli Ahmet Hoca'nın gerçek mesleği ve aylık kazancı belli oldu.

Cübbeli Ahmet'ten Diyanet'e: 'Kontrol kaybedildi, iç savaşı körüklemiş  olacaksınız' - 13.07.2022, Sputnik Türkiye

“Ne iş yapıyorsun?” sorusuna yanıt olarak “Youtuber” cevabını veren Cübbeli Ahmet Hoca yaptığı açıklamalarla da gündeme bomba gibi düştü. YouTube'da yapılan yayınların detayını paylaşan Ahmet Mahmut Ünlü, 3 saatlik bir konuşmanın 14 dakikalık bir link ve cezbedici başlıklar ile servis edildiğini paylaştı. Ahmet Hoca, paylaşılan konuların da dinle bağdaştırılarak paylaşıldığını aktardı.

AHMET HOCA NE KADAR KAZANIYOR?
YouTube üzerinden yaptığı yayınlarla aylık kazancının ne kadar olduğunu aktaran Ahmet Mahmut Ünlü YouTube üzerinden aylık 55.000 TL gelir sağladığını söyledi. Bunun yanı sıra kitap yazarlığı yaptığını dile getiren Ahmet Hoca, buradan da toplam 85 bin TL kazanç sağladığını vurguladı.

CÜBBELİ AHMET HOCA'NIN EĞİTİM DURUMU NEDİR?
Beykoz Asliye Hukuk Mahkemesi’ndeki dava dosyasına eklenen bir diğer detay ise Ahmet Hoca'nın eğitim durumu oldu. Cübbeli Ahmet Hoca'nın eğitim durumu medrese eğitimi olarak kayıtlara geçti. Cübbeli Ahmet Hoca eski Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in deprem paylaşımını da din ve devlet düşmanlığı olarak nitelendirdi. Mehmet Görmez yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

Cübbeli Ahmet Hoca'dan İsmailağa ültimatomuna cevap: "Allah'a havale  ediyorum" - Medyascope

“Depreme maruz kalan kardeşlerimizin gönülleri naz makamındadır. Onların gönülleri rabbe karşılık kırık, devlete karşı buruk hatta biraz da öfkeli olabilir. Ancak bu kırıklığı bu burukluğu yüreklerine dokunarak hayatlarına rahmetle ve şefkatle dokunarak gidermek bizim görevimizdir.”

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç