Cristiano Ronaldo deprem yardımı yaptı mı, ne kadar bağış yaptı?

Cristiano Ronaldo deprem yardımı yaptı mı, ne kadar bağış yaptı?

Cristiano Ronaldo deprem bölgesine ne kadar yardım yaptı? Yardım yaptı mı? Ronaldo'nun aylık kazancı ne kadar? İşte detaylar.

Spor 16 Şubat 2023 18:05 4
Cristiano Ronaldo deprem yardımı yaptı mı, ne kadar bağış yaptı?

Cristiano Ronaldo deprem için yardım yaptı mı , ne kadar yaptı?

Dünyaca ünlü Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo , her dönem Müslüman ülkelere yaptığı yardımlar , yaptığı açıklamalar ve desteklerle gündem oluyordu. 

Geçen hafta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen büyük depremde 38 binden fazla vatandaşımız hayatını kaybetti. Suriye'de de 3 bin 500 'den fazla kişi hayatını kaybetti. Yaşanan deprem faciası sonrasında tüm dünya yardım için seferber olurken milyarlarca liralık yardımlar geldi.

Yardımlarla ilgili açıklamalar art arda gelirken en beklenen isimlerden olan , her ay milyonlarca dolar para kazanan Cristiano Ronaldo'dan da açıklama depremin ilk günlerinde gelmişti. 

MERİH DEMİRAL ARACILIĞIYLA YARDIM ETTİ

Merih Demiral, Juventus'tan eski takım arkadaşı Cristiano Ronaldo ile konuştuğunu ve Portekizli yıldızın Türkiye'de yaşanan olaylar için çok üzüldüğünü söyledi.

Merih Demiral sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Az önce Cristiano Ronaldo ile konuştum. Türkiye'de yaşananlara çok üzüldüğünü söyledi. Koleksiyonumdaki imzalı formasını açık artırmayla satışa çıkarıyoruz. Açık artırmadan elde edilecek gelirin tamamı deprem bölgesinde kullanılmak üzere bağışlanacaktır."

DAHA ÇOK YAPMASI BEKLENİYORDU

Ronaldo'nun instagram adresi üzerinden yaptığı son paylaşımlara giden Türkiye'den takipçiler, Ronaldo'ya seslendi ve deprem için yardım yapmasını istedi. Ancak bu konuda herhangi bir açıklama gelmedi. Sizce ne kadar bağışlamalı? Aşağıdaki yorum kısmından yazın. 

RONALDO'NUN AYLIK GELİRİ NE KADAR?

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Manchester United formasını giyen Ronaldo, buradan olaylı şekilde ayrıldı ve Arabistan'a gitti. Suudi Arabistan Birinci Futbol Ligi takımlarından Al Nassr'dan 2,5 sezon için toplam 500 milyon euro alacağı öne sürülen Cristiano Ronaldo, yıllık maaşı en yüksek sporcu olacak. Ronaldo yıllık olarak reklam anlaşmalarıyla beraber yılda 214 milyon dolar alacak.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (4)

Seç


Ziyaretçi 19 Gün Önce
olum Bu ronaldoya şerefsiz diyenler şerefsizdir
Ziyaretçi 31 Gün Önce
Açıktan ve gizliden yapacağını yapacaktır onun kadar yapmayıp ona şerefsiz diyen serefsizdir
Ziyaretçi 34 Gün Önce
Aga adam istedigini yapar
Ziyaretçi 34 Gün Önce
Ronaldo gibi bir sporcudan bağış gelmezse şerefsizdir !!!