Canan Ceylan'dan Dünya Gazeteciler Günü Mesajı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Canan Ceylan'dan Dünya Gazeteciler Günü Mesajı

Ankara Tarım Gıda Ürünleri Derneği Genel Başkanı Canan CEYLAN yaptığı son dakika açıklamasında Gazeteciler Günü vesilesi ile mesaj yayınladı.

Haberler 20 Ekim 2022 19:49 0
Canan Ceylan'dan Dünya Gazeteciler Günü Mesajı

Canan Ceylan'dan 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü mesajı.

Ankara Tarım Gıda Ürünleri Derneği Genel Başkanı Canan CEYLAN, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı. Gazetecilerin demokrasinin mihenk taşı olduğunu belirten Başkan CEYLAN:"Mesai kavramı gözetmeksizin halkın refahını, huzurunu, vicdanını düşünen her gazetecinin günü kutlu olsun."dedi.

Başkan CEYLAN  mesajında şu ifadeleri kullandı;"Tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi noktasında önemli bir görev üstlenen basın mensuplarımız, demokrasi kültürünün önemli bir parçasıdır. İnsanların haber alma özgürlüğünün ve bireyler ile kurumlar arasındaki veri akışının doğru sağlanması için bütün zorluklara rağmen fedakârca çalışan basın mensuplarımız, demokrasinin sağlıklı ilerlemesinde büyük rol oynamaktadır. İnsanların kişilik haklarına özen gösteren ve mesleğini objektif bir bakış açısıyla yürüten bütün basın çalışanları aynı zamanda milletin vicdanına ve düşüncelerine gür bir ses olmaktadır.Bu duygu ve düşüncelerle başta yerel medyamız olmak üzere basın sektörünün her kademesinde görev yapan bütün çalışanların "21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü"nü kutluyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.”dedi

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç