Cam Silen Kadın 5'inci Kattan Düştü

Cam Silen Kadın 5'inci Kattan Düştü

Zonguldak'ta meydana gelen olayda bir kadın, cam sildiği sırada dengesini kaybetti ve yere düştü. Hastaneye kaldırılan kadın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

3.Sayfa 27.3.2022 19:17 0
Cam Silen Kadın 5'inci Kattan Düştü

Zonguldak'ta feci bir olay meydana geldi. Gelen son dakika bilgilerine göre bir kadın , 5'inci katta cam sildiği sırada dengesini kaybetti ve aşağı düştü. Aşağı düşen kadın hayatını kaybetti.


Zonguldak'tan gelen son dakika bilgisine göre Müftü Mahallesi'nde bir sokakta bulunan binanın 5'inci katında feci olay meydana geldi. binanın son katında temizlik yapmak üzere pencereye çıkan 54 yaşındaki Aysel Negüzel isimli kadın, camı sildiği sırada dengesini kaybetti ve 5'inci katan beton zemine düştü.


Dengesini kaybetmesi sonucu yere düşen kadını görenler hemen durumu sağlık ekiplerine bildirdi ve bölgeye sağlık ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen ekipler, ilk müdahalesini bölgede yaptıkları kadını hemen hastaneye kaldırdı. Özel bir hastaneye kaldırılan kadın, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. Olay sonrası soruşturma başlatıldı.


Yorumlar (0)

Seç