Bursa'da Başıboş Köpekler 2 Çocuğu Hastanelik Etti!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Bursa'da Başıboş Köpekler 2 Çocuğu Hastanelik Etti!

Türkiye'de başıboş köpek sorunu artmaya devam ediyor! Son olarak Bursa'da başıboş köpekler, 2 çocuğu hastanelik etti! İşte haberin detayları...

Haberler 5 Mayıs 2024 0
Bursa'da Başıboş Köpekler 2 Çocuğu Hastanelik Etti!

Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde sahipsiz köpeklerin saldırısına uğrayan çocuklardan 2'si yaralandı. Köpeklerin saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Bursa'da sokak köpekleri 3 çocuğa saldırdı. Çocuklardan 2'sinin yaralandığı saldırı anı güvenlik kamerasınca kaydedildi.

BAŞIBOŞ KÖPEKLER, ÇOCUKLARA SALDIRDI

Edinilen bilgiye göre olay, Bursa'nın Osmangazi ilçesi Yunuseli Mahallesi Yeniler Sokak'ta meydana geldi. Sokakta bulunan ağaçtan erik toplamaya çalışan 3 çocuğa, 3 köpek saldırdı. Bir evin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, yerde kalan çocuğun köpeklerin saldırısına maruz kaldığı görülürken, bir diğer çocuk da ayakta köpeklerden korunmaya çalıştı. Olay yerinde bulunan diğer çocuk ise kaçarak köpeklerin saldırısından kurtuldu. Çocukların seslerini duyan bir vatandaş da köpekleri kovaladı.

BELEDİYE EKİPLERİ KÖPEKLERİ TOPLADI

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralanan 2 çocuğu hastaneye kaldırdı. Polis ise sokak köpeklerini yakalayarak boş bir inşaata bağladı. Belediye ekiplerine haber veren polisler, köpekleri belediyenin Veteriner İşleri Müdürlüğü çalışanlarına teslim etti.

Sizce Türkiye'de büyük sorun olan başıboş sokak köpekleriyle ilgili nasıl önlemler alınmalı? Görüşlerinizi ve fikirlerinizi yorumlar kısmından yazmayı unutmayın!

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç