Bursa Belediyesi 145 işçi alımı yapacak: İşte başvuru 2023

Bursa Belediyesi 145 işçi alımı yapacak: İşte başvuru 2023

Bursa'da belediye başkanlığı bünyesine 145 işçi alımı yapılacağı açıklandı. İlanın başvuru bilgileri yazımızda.

Bursa Belediyesi 145 işçi alımı yapacak: İşte başvuru 2023

Bursa'da 145 belediye işçisi alınacak.

Bursa Nilüfer Belediye Başkanlığı bünyesinde bulunan Tarımaş Bursa Tarım Hayvancılık Peyzaj Çevre İnşaat Sanayii Ticaret AŞ  ve Bursa Belediye Başkanlığı tarafından bir duyuru yayınladı. İŞKUR üzerinden yayınlanan son dakika açıklamasına baktığımızda çok sayıda işçi alımı yapılacağına yer verildi. İşçi şoför mühendis ve büro personeli gibi kadrolara yapılan alımda başvuru bilgileri finans7.com'da.

Kontrol mühendisi, mesul müdür, destek elemanı, ilaçlama personeli, otobüs şoför, büro personeli kadrolarına yapılacak alımda şartlar şu şekilde:

- Türk vatandaşı olmak.

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

- Sınavının yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

- Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

- Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

- Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak.

İLANLAR

1. ilan için TIKLAYIN

2. ilan için TIKLAYIN

3. ilan için TIKLAYIN

4. İlan için TIKLAYIN

Kadın erkek adaylar Burada >>> TIKLA TAKİP ET

Yorumlar (0)

Seç