Bülent Ersoy'un Mezar Başında Söylediği Sözler Gündem Oldu

Bülent Ersoy'un Mezar Başında Söylediği Sözler Gündem Oldu

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un babasının mezarı başında söylediği sözleri sosyal medyada viral oldu.

Yaşam 24.5.2022 21:53 0
Bülent Ersoy'un Mezar Başında Söylediği Sözler Gündem Oldu

Bülent Ersoy'un mezar başındaki sözleri gündem oldu.

2020 senesinde annesi Necla Poyraz'ı kaybeden diva lakaplı ünlü sanatçı Bülent Ersoy, geçen sene Ekim ayında ise babası Fikret Erkoç'u kaybetti. Art arda gelen acılarla büyük üzüntü yaşayan Bülent Ersoy'un babasının mezarı başında söylediği sözlerin videosu bugün ortaya çıktı.

Kazılan mezarın başında diğer mezarın taşı üzerine oturduğu görülen Bülent Ersoy'un mezarı göstererek çok dar olduğunu söylediği görülüyor. YBu sırada Bülent Ersoy'un yanında duran bir kişinin ise ona verdiği cevap gündem oldu.

Mezarı göstererek çok dar olduğunu söyleyen Bülent Ersoy, Yok Standart şeklinde gelen cevapa karşılık verdiği cevapta "E ben ne olacağım peki? Ben standarda sığmam ki" şeklinde yanıt verdi.

SANA DAHA BÜYÜĞÜNÜ YAPACAĞIZ

Bunun üzerine görevli olduğu tahmin edilen kişi ise Bülent Ersoy'a "Sana daha büyüğünü yapacağız" şeklinde cevap verdi. 

Sosyal medya üzerinde paylaşılan bu görüntüler kısa sürede viral oldu ve günün en çok paylaşılan görüntüleri arasında yerini aldı.

İşte bir kameraya yansıyan o anların görüntüleri:

BÜLENT ERSOY KAÇ YAŞINDA?

9 Haziran 1952 İstanbul doğumlu olan Türk sanat müziği şarkıcısı. Sanatçı "Diva" lâkabıyla bilinir. İstanbul'da doğdu.Sanat hayatına özel müzik dersleri alarak başladı. Çok küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenmeye başlayan Bülent Ersoy, İstanbul Konservatuvarına 2 ay devam etmiştir.

Bülent Ersoy 69 yaşında, 1.71 m boyunda ve 68 kilodur.

Yorumlar (0)

Seç