Bugün Yayınlandı! Bazı Bakanlık ve Kurumlara 2553 Memur, İşçi ve Personel Alımı Yapılacak

Bugün Yayınlandı! Bazı Bakanlık ve Kurumlara 2553 Memur, İşçi ve Personel Alımı Yapılacak

Bazı bakanlıklar ve kamu kurumları bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere ilan yayımladı. 

Memur Alımı İlanları 7 Kasım 2022 21:23 0
Bugün Yayınlandı! Bazı Bakanlık ve Kurumlara 2553 Memur, İşçi ve Personel Alımı Yapılacak

Bazı bakanlıklar ve kamu kurumları en az lise mezunu 2553 personel alımı yapacak.

Kasım ayı memur, işçi ve personel alım ilanları hız kesmeden yayımlanmaya devam ediyor. Bu kapsamda bazı bakanlıklar ve kamu kurumlarına 2553 personel alım ilanı yayımlandı. İşte kurumlar tarafından yayımlanan iş ilanları ve başvuru detayları...

KASIM AYI DEV PERSONEL ALIM İLANI

Kamuya farklı alanlarda olmak üzere toplamda 2553 memur, işçi ve personel alımı yapılacak. Alımlar en az lise mezunu olmak üzere önlisans ve lisans mezunlarından yapılacak olup ilan detaylarına haberimizde yer verdik.

HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI DARPHANE VE DAMGA MATBAASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 30 PERSONEL ALIMI

Hazine ve Maliye Bakanlığı Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 5 Mühendis, 8 Tekniker , 13 Büro Personeli, 4 Programcı alımı gerçekleştirecek olup başvurular başladı. Son başvuru tarihi 16 Kasım.

İlan Detayları BURADA

TÜRK PATENT VE MARKA KURUMU 14 MEMUR ALIMI YAPACAK

Türk Patent ve Marka Kurumu bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 8 farkl alanda 14 memur alımı gerçekleştirecek olup başvurular başladı. Son başvuru tarihi 7 Aralık 2022.

İlanın Detayları BURADA

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ 96 PERSONEL ALIMI YAPACAK

Kırıkkale Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 96 personel alımı yapacağını açıkladı. Üniversite Sağlık personeli kadrosunda olmak üzere 2 Psikolog ve 40 Hemşire, 5 Diğer Sağlık personeli, 1 Sağlık Teknikeri, 2 Laborant, 6 Röntgen teknisyeni, 18 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Şoför ve 21 Temizlik Görevlisi alınacak. Başvurular başlamış olup en geç 15 gün içerisinde başvuruların tamamlanması gerekmektedir. Son başvuru tarihi 21 Kasım 2022.

İlanın Detayları BURADA

TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ 1870 ASTSUBAY ALIMI YAPACAK

Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden 1870 kişilik kadro ile Astsubay alımı yapacak. Son Başvuru Tarihi 27 Kasım 2022

İlanın Detayları BURADA

SEDDK 20 MEMUR ALIMI YAPACAK

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 20 memur alımı yapacağını bildirdi. İlana başvurular 14 - 25 Kasım tarihleri arasında alınacak.

İlanın Detayları BURADA

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI YAPACAK

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi personel alımı yapacağını açıkladı. 

İlanın Detayları BURADA

TİCARET BAKANLIĞI 419 MEMUR ALIMI YAPACAK

Ticaret Bakanlığı 13 farklı alanda olmak üzere 419 Ticaret Uzman Yardımcısı alımı gerçekleştirilecek olup başvurular 7 kasım itibariyle başladı. 

İlanın Detayları BURADA

HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI 70 MEMUR ALIMI YAPACAK

Hazine ve Maliye Bakanlığı KPSS şartsız 70 memur alımı yapacak. Başvurular 7 Kasım itibariyle başlamış olup en geç 15 kasım 2022 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

İlanın Detayları BURADA

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI 30 MEMUR ALIMI YAPACAK

Dışişleri Bakanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilan için başvurular bugün başladı. Son başvuru tarihi 18 kasım 2022.

İlanın Detayları BURADA

SURUÇ BELEDİYESİ 3 ZABITA MEMURU ALIMI YAPACAK

Şanlıurfa ili Suruç Belediye Başkanlığı bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 3 zabıta memuru alımıayapacak. Başvurular 19 Aralık tarihinde başlayacak olup 23 Aralık tarihinde sona erecek.

İlanın Detayları BURADA

İŞKUR İŞ İLANLARI 

ŞEHİR HASTANELERİNE 640 İŞÇİ VE PERSONEL ALIMI YAPILACAK

Kocaeli Şehir Hastanesi ve Etlik Şehir Hastanesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere İŞKUR üzerinden 640 personel alımı yapacak

İlanın Detayları BURADA

Daha fazla iş ilanından haberdar olmak için TIKLA TAKİP ET

 

Yorumlar (0)

Seç