Bu illerde yaşayanlar dikkat hava durumu açıklandı: Şiddetli yağmur geliyor
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Bu illerde yaşayanlar dikkat hava durumu açıklandı: Şiddetli yağmur geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ülke geneli hava durumunu açıkladı. İşte ülke geneli hava durumu ve şiddetli yağmur beklenen iller.

Yaşam 27 Eylül 2023 08:13 0
Bu illerde yaşayanlar dikkat hava durumu açıklandı: Şiddetli yağmur geliyor

Meteoroloji'den son dakika: Bu illere kuvvetli yağmur geliyor.

Birçok ilde yaşayan vatandaşları ilgilendiren son dakika açıklaması geldi. Gelen açıklamada bazı illerde şiddetli yağış beklendiği, bugündne itibaren ülke genelinde birçok ilde yağmur görüleceği açıklandı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü resmi internet adresi üzerinden konu ile ilgili yapılan açıklamaya baktığımızda Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere onlarca şehirde gök gürültülü yağış olacağı bildirildi. İşte Türkiye geneli hava durumu.

BUGÜN HAVA DURUMU

MGM'den bugün için yayınlanan hava durumu bilgisi şu şekilde: "Ülkemizin kuzey ve batı kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Marmara'nın güney ve batısı, İç Ege ile Eskişehir, Isparta, Burdur, Trabzon, Rize çevreleri ve Doğu Akdeniz'in toroslar mevkiinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor"

Bugünkü hava durumu şu şekilde:

28 Eylül 2023 Perşembe günü hava durumuna baktığımızda Marmara Bölgesi, Ege Bölgesinin tamamında şiddetli yağış beklendiği bildirildi. Bunun yanı sıra Karadeniz ve Akdeniz bölgelerinin batı kesimlerinde de şiddetli yağış bekleniyor. İşte yarın hava durumu:

29 Eylül 2023 tarihli hava durumuna baktığımızda yine armara ile Ege'nin tamamında yağış beklendiği görülüyorken İç Anadolu Bölgesi ile Karadeniz Bölgesinde de yağışların etkisini göstereceği görülüyor: İşte Türkiye geneli Cuma günü hava durumu:

Cumartesi günü Türkiye geneli hava durumuna baktığımızda yağışların etkisini daha da artıracağı görülüyor. Sadece Güney Doğu Anadolu'da ve Akdeniz ile İç Anadolu'nun bazı illerinde yağış beklenmiyor. Bu yerlerin yanı sıra diğer tüm illerde yağış bekleniyor. İşte 30 Eylül hava durumu:

Ekim ayına yağışlarla gireceğiz. Hava durumuna baktığımızda sadewce İzmir ile Çanakkale çevreleri ile Diyarbakır ve Batman çevrelerinde yağış olmadığı, diğer tüm illerde yağış beklendiği görülüyor.

İşte 1 Ekim 2023 hava durumu:

Finans7.com | Ankara

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç