Black Friday Ne Zaman? Kara Cuma İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

Black Friday Ne Zaman? Kara Cuma İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

Herkesin merakla beklediği büyük indirim günleri olan "Black Friday"'in ne zaman olacağı belli oldu! İşte haberin detayları...

Haberler 5 Kasım 2023 0
Black Friday Ne Zaman? Kara Cuma İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

Her sene belirli tarihlerde düzenlenen Black Friday alışveriş günlerine sayılı bir zaman kaldı. Dünya genelinde yüz milyonlarca kişinin heyecanla beklediği indirim günlerinde telefondan bilgisayara, mobilyadan kıyafete kadar pek çok üründe kampanyaya gidiliyor. Bu durumda en fazla merak edilen konuların başında, Black Friday’in tam tarihi geliyor. İşte detaylar…

Uzun bir zamandır dünya genelinde uygulanan Black Friday indirim günleri son birkaç senedir Türkiye’de de büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Özellikle teknoloji ürünlerinde yapılan büyük kampanyalardan yararlanmak isteyen tüketiciler yılın belirli dönemlerinde yapılan bu indirimleri bekliyor. Peki, Blcak Friday ne zaman? Milyonlarca insanın merak ettiği indirimler konusunda her şey haberimizin devamında.

Black Friday (Kara Cuma) Nedir? Black Friday Ne Demek?

BLACK FRİDAY NE ZAMAN?

Çok sayıda ülkede uygulanan ve Black Friday olarak bilinen indirim günleri her yıl Şükran Günü’nden sonraki ilk Cuma gününe denk geliyor.

Türkiye’de de çoğu markanın satışlarını artırmak için katılacağı bu alışveriş kampanyası, 24 Kasım 2023 Cuma gününde gerçekleştirilecek.

Black Friday Ne Zaman? Vodafone Blog

BLACK FRİDAY KAÇ GÜN DEVAM EDECEK?

Batı kültüründe bir gelenek haline gelmiş olan Black Friday günü, 24 saatlik bir zaman diliminde gerçekleştiriliyor. Fakat son birkaç senedir yaşanan talep ve yoğunluk nedeniyle çoğu işletme 3 ila 4 gün arasında indirimli satışlarına devam ediyor.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;