Bim, A101, Migros, Carrefour ve Şok Marketlerde de İndirim Geliyor

Bim, A101, Migros, Carrefour ve Şok Marketlerde de İndirim Geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan , market ürünlerine ciddi indirimler geleceğini söyledi. Zincir marketler de çalışmalara başladı.

Bim, A101, Migros, Carrefour ve Şok Marketlerde de İndirim Geliyor

A101, Bim, Şok, Migros ve Carrefour'da indirimler geliyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün önemli bir açıklama yaptı. Çorum'da toplu açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde başlayacak indirimlere değindi.

PRogramda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kalbi nasır tutmuş gafillere rağmen muhabbetimizi güçlendireceğiz. Millete hizmetten nasibi olmayanlara inat Çorum'la birlikte 81 vilayetimizin tamamına eserlerimizle mührümüzü vurmayı sürdüreceğiz. Bu heyecan sürdüğü müddetçe, bize durmak, duraklamak, rehavet yok. Çorum'a gelirken elimiz boş gelmedik. Dik duracağız, dikleşmeyeceğiz. Güncel yatırım bedeli 3 milyar 263 milyon lirayı aşan 78 kalem eser ve hizmetin resmi açılışını bugün yapıyoruz.  Şehrimize modern bir stadyum kazandırma sözünü vermiştik, sözümüzü tuttuk 15 bin kişilik stadyumu sporcuların hizmetine sunduk. Sevgili Çorumlu kardeşlerim, yarın partimizin kuruluşunun 21. yıldönümüne kavuşacağız. Şanı ve şerefiyle pazartesi günü kuruluşumuzu kutlayacağız." ifadelerini kullandı. 

CİDDİ İNDİRİMİ GİDİYORUZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasının devamında Tarım Kredi Kooperatiflerinde yapılacak indirimlere değindi ve "40 çeşit üründe, Tarım Kredi Kooperatiflerinde ciddi bir indirime gidiyoruz. Şekerinden pirincine kadar, zeytinyağı, ayçiçekyağı... Böylece piyasaları daha da rahatlatacağız. Bazı zincir marketler de kendilerini buna göre ayarlayacak. Pazartesi raflara yansıyacak." dedi.

BİM-A101-ŞOK-MİGROS-CARREFOUR MARKETLERDE DE İNDİRİM GELİYOR

Bu indirimlerin zincir market fiyatlarına da etki edeceğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “40 çeşit üründe inşallah Tarım Kredi Kooperatiflerinde ciddi manada indirime gidiyoruz. Piyasaları böylece daha da rahatlatacağız. Bazı zincir marketler de kendilerini buna göre ayarlayacak.” dedi.

Bu açıklamaya bakacak olursak 15 Ağustos tarihinden sonra Bim, A101, Şok, Carrefour ve Migros gibi dev market zincirlerinde de indirimler olacak. İndirime girecek ürünler şu şekilde:

Makarna,

un,

salça,

pirinç,

bulgur,

mercimek,

nohut,

fasulye,

şeker,

ayçiçeği yağı,

zeytinyağı,

tavuk ürünleri,

tam yağlı süt,

yarım yağlı süt,

yumurta,

peynir,

tereyağı,

bal,

zeytin,

çay,

Türk kahvesi,

patates,

kuru soğan,

karpuz,

kavun,

çamaşır deterjanı,

bulaşık deterjanı,

çamaşır suyu,

sıvı sabun,

peçete,

rulo havlu,

kolonya,

bebek bezi.

ZİNCİR MARKETLER ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Tarım Kredi Kooperatiflerde yapılacak indirimler sonrası zincir marketler de fiyatlarını gözden geçirmek, indirim yapmak için çalışmalara başladı. 

Son dakika haberlerinden haberdar olmak için finans7.com'u takipte kalın.

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (0)

Seç