Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 50 KPSS Puanı İle 26 Personel Alımı Yapıyor!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 50 KPSS Puanı İle 26 Personel Alımı Yapıyor!

Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre; Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, 50 KPSS puanı ile personel alımı yapıyor! İşte başvuru tarihi, şartlar ve detaylar...

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 50 KPSS Puanı İle 26 Personel Alımı Yapıyor!

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, personel alım ilanını duyurdu! Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre; Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, bünyesine 26 personel alımı gerçekleştirecek. İşte alım yapılacak kadrolar, başvuru şartları ve detaylar...

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?
6 Büro Personeli,
1 Avukat,
1 Sağlık Teknikeri,
4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
14 Destek Personeli,

Başvuru Şartları:
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi personel alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaki, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak " gibi nitelikler aranacak.

KPSS Şartı Var Mı?
Üniversite personel alımı için adaylardan KPSS şartı aranacak. Bu kapsamda 2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartı aranacak.

Başvuru Tarihi:
Üniversiteye Personel alımı başvuruları ilanın resmi gazetede yayımlanmsı ile birlikte başladı. 29 Ağustos 2023 tarihi ile başlayan başvurular en geç 15 gün içerisinde yani 12 Eylül 2023 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gereklidir.

Tüm personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç