Beykoz Belediyesi Zabıta Memuru Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı: İşte İsim Listesi ve KPSS Taban Puanı

Beykoz Belediyesi Zabıta Memuru Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı: İşte İsim Listesi ve KPSS Taban Puanı

Beykoz Belediye Başkanlığınca yayınlanan duyuruda zabıta alımı sonuçlarına ve listeye yer verildi.

Sınav 30 Eylül 2022 14:25 0
Beykoz Belediyesi Zabıta Memuru Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı: İşte İsim Listesi ve KPSS Taban Puanı

Beykoz Belediyesi zabıta alımı sonuçları açıklandı.

Beykoz Belediyesi personel alımı sonuçları hakkında son dakika açıklaması geldi. Yapılan açıklamada 20 zabıta alımı sonuçlarını naçıklandığına yer verildi.

"Başkanlığımız bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere, Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre açıktan atama yoluyla 16 Erkek ve 4 Kadın olmak üzere 20 Zabıta Memuru alımı için yayınlanan ilana istinaden 19.09.2022-23.09.2022 tarihleri arasında adayların başvuruları kabul edilmiştir." ifadeleri ile yayınlanan duyuruda sonuçlar hakkında şu ifadelere yer verildi:

"Yapılan değerlendirme neticesinde; başvuru genel ve özel şartlarını taşıyan başvurular KPSS puanlarına göre sıralanarak, en yüksek puanlı adaydan başlamak üzere atama yapılacak her bir kadro için beş katı oranında aday sınava katılmaya hak kazanmış olup; kadro  bazında sözlü ve uygulamalı sınava girmeye hak kazananları gösteren kesin olmayan aday listeleri ekte sunulmuştur.

Başvuru genel ve özel şartlarını taşımayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmamıştır. Yayınlanan listede adı soyadı yer almayan adaylar sınava girme hakkı elde edememiş olup; bu adaylara herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Başvurulara ilişkin bilgi almak isteyen başvuru sahipleri Başkanlığımız İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünden bilgi alabileceklerdir.

Sınava girmeye hak kazanan adayların oluştuğu kesin liste, sınav tarihi ve saatini gösterir liste ayrıca ilan edilecek olup; bu adaylara sınava giriş belgeleri başvuru esnasında beyan etmiş oldukları iletişim adresine posta yoluyla veya mail adreslerine e-posta yoluyla gönderilecektir. Adaylar tarafından beyan edilen hatalı adres ve e-posta adresi bildirimi sebebiyle oluşabilecek aksaklıklardan Beykoz Belediye Başkanlığı sorumlu tutulamayacaktır."

LİSTELER

İşte mülakata girmeye hak kazannların listesi:

Yorumlar (0)

Seç