Beşiktaşlı Yöneticiye Silahlı Saldırı! Umut Tahir Güneş Kimdir?

Beşiktaşlı Yöneticiye Silahlı Saldırı! Umut Tahir Güneş Kimdir?

Beşiktaş'ın Basketbol Şube ve Akatlar Spor Kompleksi Tesisinden Sorumlu Yöneticisi Umut Tahir Güneş, İstanbul'un Eyüpsultan ilçesinde silahlı saldırıya uğradı.

Son Dakika 5 Ağu 2022 19:33 0
Beşiktaşlı Yöneticiye Silahlı Saldırı! Umut Tahir Güneş Kimdir?

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Umut Tahir Güneş, İstanbul'un Eyüpsultan İlçesi'nde silahlı saldırıya uğradı.

Sabah gazetesinin özel haberine göre; Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Umut Tahir Güneş, silahlı saldırıya uğradı.

İstanbul Kemerburgaz'da ofisi bulunan Umut Tahir Güneş; iddialara göre 4 Ağustos Perşembe akşamı iş yerinden çıktıktan sonra aracıyla evine doğru giderken Kemerburgaz'da silahlı saldırıya uğradı ve bacağından yaralandı. Olay saat 19.00 sıralarında İstanbul Caddesi üzerinde meydana geldi. İstanbul'un Eyüpsultan ilçesinde uğradığı silahlı saldırıda bacağından yaralanan Umut Tahir Güneş'i yaralayan ve kaçan saldırganın yaya olduğu iddia edildi.

GEÇİŞ YAPACAĞI GÜZERGAHA PUSU ATILDI!

İddialara göre; Umut Tahir Güneş hastaneye kaldırılarak tedavi edildi. Saldırıdan önce önce keşif yapan silahlı saldırgan; Umut Tahir Güneş'in geçiş yapacağı güzergaha pusu attı ve arabasıyla o noktadan geçen Umut Tahir Güneş'e ateş etti. Umut Tahir Güneş yaralanırken; silahlı saldırgan ise yol kenarında bulunan ormanlık alana doğru kaçarak kayıplara karıştı. Ormanlık alanda inceleme yapıldı. Olayı aydınlatmak üzere geniş kapsamlı çalışma başlatan İstanbul Emniyeti; olayı gerçekleştiren saldırganı yakalamak için inceleme başlattı.

UMUT TAHİR GÜNEŞ KİMDİR?

Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) resmi sitesinde bulunan biyografisinde yer alan detaylar şöyle;

1980 yılında Mardin'de doğmuştur. İş insanı Güneş evli ve 3 çocuk babasıdır. İyi derecede ingilizce ve Arapça bilmektedir.

Yorumlar (0)

Seç