Beş Banka Faizsiz Kredi Fırsatını Duyurdu!

Beş Banka Faizsiz Kredi Fırsatını Duyurdu!

Bankalar, faizsiz kredi fırsatlarını vatandaşlara duyurmaya devam ediyor! İşte faizsiz kredi veren bankalar ve kredinin detayları...

Kredi 12 Kasım 2023 0
Beş Banka Faizsiz Kredi Fırsatını Duyurdu!

Artış gösteren ekonomik kriz ne yazık ki günümüzde pek çok kişinin geçimini zorlaştırmaya devam ediyor. Bu noktada bankaların sunduğu faiz oranlarının cazip gelmesi halinde pek çok kişi kredi çekmeye çalışıyor. Kredi çekerken bankaların sunduğu faiz oranları da büyük önem taşıyor. Peki, hangi bankalar faizsiz kredi veriyor? İşte detaylar...

Bazı bankalar yeni müşterilerine belirli miktarlarda faizsiz kredi vermeye başladı. Ödeme tablolarının ve vade miktarlarının da açıklandığı krediler için detaylar şu şekilde:

ENPARA
Faizsiz kredi veren bankaların başında en para geliyor. Yüzde 0 faiz oranı ile 10 bin TL’ye kadar 6 vadede kredi veriliyor. Aylık ödeme miktarı 1.666,67 TL olarak açıklandı.

Enpara.com Hakkında Bilgiler

AKBANK
Faizsiz kredi veren bir diğer bankalar arasında Akbank bulunuyor. Akbank, yaptığı açıklamasında yeni müşterilere özel yüzde 0 faizle 20 bin TL’ye kadar kredi veriyor. Vade miktarı ise 6 ay.

Akbank krizinden ne öğrendik? - BBC News Türkçe

QNB FİNANSBANK
Yeni müşterilere özel faiz oranı yüzde0 olan kredide 6 ay vadeli 10 bin TL nakit avans ve 10 bin TL kredi verileceği açıklandı.

QNB Finansbank ilk çeyrek karını açıkladı - Capital

YAPIKREDİ
Yapıkredi de yeni müşterilere özel kredi veriyor. 6 ay vadeli 15 bin TL nakit avans ve Chippin’e üye olana 5 bin TL nakit avans verilecek. Faiz oranı yüzde 0 olarak açıklandı.

Yapı Kredi "ekonomik destek paketini" devreye aldı

GARANTİ BBVA
Garanti Bankası da yeni müşterilere özel 6 ay vadeli ve 0 faizli 15 bin TL kredi veriyor.

Garanti Bankası (GARAN) 2023 2. çeyrek bilanço beklentisi - Rota Borsa

Tüm kredi gelişmelerinden anında haberdar olmak için ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;