Benzin Fiyatlarına Okkalı Bir Zam Daha Geliyor!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Benzin Fiyatlarına Okkalı Bir Zam Daha Geliyor!

Geçtiğimiz günlerde peş peşe indirim gelen akaryakıt fiyatlarına yeniden zam gelmeye başladı! Bu geceden itibaren benzin fiyatlarına büyük zam geliyor! İşte haberin detayları...

Haberler 19 Ara 2023 0
Benzin Fiyatlarına Okkalı Bir Zam Daha Geliyor!

Petrol fiyatlarındaki yükseliş nedeniyle akaryakıta zam geliyor. Bu gece yarısından itibaren benzinin litresi 1 lira 49 kuruş artacak. Zammın ardından benzinin litresi 35 lira seviyesine yükselecek.

Yeni hafta akaryakıt fiyatları 18 Aralık 2023 ⛽ | Brent petroldeki düşüş  sonrası benzine, motorine (mazota) indirim ya da zam var mı?

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ediyor. Uzun bir süredir son 5 ayın en düşük seviyesi olan 72-74 dolar aralığında seyreden brent petrol, Kızıldeniz'de artan gerilim nedeniyle yükselişe geçti. Brent petrolün 78 dolara çıkmasıyla akaryakıta zam göründü. Bu gece yarısından itibaren benzinin litresi 1 lira 49 kuruş artacak.

BENZİNİN LİTRESİ KAÇ LİRA OLACAK?
Zammın ardından benzinin litresi İstanbul'da 34 lira 51 kuruşa, Ankara'da 35 lira 19 kuruşa, İzmir'de ise 35 lira 33 kuruşa çıkacak.

Benzin ve motorin güncel fiyatları (8 Aralık 2023 akaryakıt fiyatları)

AKARYAKIT FİYATLARINA PEŞ PEŞE İNDİRİM GELMİŞTİ
Petrol fiyatlarının düşmesi nedeniyle motorine 7 Aralık Perşembe günü 1 lira 34 kuruş, 8 Aralık Cuma günü ise 88 kuruşluk bir indirim gelmişti. 9 Aralık Cumartesi günü ise benzinin litresi 1 lira 65 kuruş ucuzlamıştı.

Tüm zam gelişmelerinden anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç