Benzin Fiyatlarına Büyük Zam Geldi!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Benzin Fiyatlarına Büyük Zam Geldi!

Son zamanlarda indirim gelen benzin fiyatlarına, yeniden zamlar gelmeye başladı! İşte benzine gelen zam tutarı ve detaylar...

Haberler 20 Ara 2023 0
Benzin Fiyatlarına Büyük Zam Geldi!

Petrol fiyatlarındaki yükseliş, akaryakıta zam olarak yansıyor. Bu gece yarısı itibarıyla benzinin litresi 1 lira 49 kuruş arttı. Zammın ardından benzinin litresi 35 lira seviyesine yükseldi. Son olarak 9 Aralık'ta benzinin litresi 1 lira 65 kuruş ucuzlamıştı.

Akaryakıt zammı yolda! - Kocaeli Gazetesi

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ediyor. Uzun bir süredir son 5 ayın en düşük seviyesi olan 72-74 dolar aralığında seyreden brent petrol, Kızıldeniz'de artan gerilim nedeniyle yükselişe geçti. Brent petrolün 78 dolara çıkmasıyla akaryakıta zam göründü. Bu gece yarısı itibarıyla benzinin litresi 1 lira 49 kuruş arttı.

İSTANBUL'DA 34, ANKARA VE İZMİR'DE 35 LİRA SEVİYESİNE GELDİ
Zammın ardından benzinin litresi İstanbul'da 34 lira 51 kuruşa, Ankara'da 35 lira 19 kuruşa, İzmir'de ise 35 lira 33 kuruşa çıktı.

BENZİNE ZAM geldi! Akaryakıt fiyatları için tabela değişti (20 Aralık  Çarşamba güncel benzin-motorin fiyatları) - Finans haberlerinin doğru  adresi - Mynet Finans Haber

AKARYAKIT FİYATLARINA PEŞ PEŞE İNDİRİM GELMİŞTİ
Petrol fiyatlarının düşmesi nedeniyle motorine 7 Aralık Perşembe günü 1 lira 34 kuruş, 8 Aralık Cuma günü ise 88 kuruşluk bir indirim gelmişti. 9 Aralık Cumartesi günü ise benzinin litresi 1 lira 65 kuruş ucuzlamıştı.

Tüm zam gelişmelerinden anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç