Baydöner ve Enerya Enerji borsada ne zaman işlem görecek? Tarihler belli oldu
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Baydöner ve Enerya Enerji borsada ne zaman işlem görecek? Tarihler belli oldu

Baydöner ve Enerya Enerji'den bir son dakika haberi geldi. Gelen haberde hisselerin borsada işleme başlama tarihlerine yer verildi.

Borsa 20 Ağu 2023 20:07 0
Baydöner ve Enerya Enerji borsada ne zaman işlem görecek? Tarihler belli oldu

Enerya Enerji ve Baydöner borsada ne zaman işlem görecek?

Geçen hafta talep toplama başlamış ve Enerya Enerji için halka arz başvuruları alınmaya başlanmıştı. Talep toplamadan sonra beklenen açıklama geldi ve borsada ENRYA kodu ile işlem görecek hissenin ne zaman işleme başlayacağı da belli oldu. Peki Enerya Enerji hissesi ne zaman işlem görecek? Borsada ne zaman işleme başlayacak?

TALEP TOPLAMA SONUÇLARI

Halka arz başvuru sonuçlarının geçen 17 Ağustos 2023 tarihinde açıklandı. Açıklanan halka arza baktığımızda 39 milyon lotluk hisse satışına toplamda 2.71 katlık başvuru olduğu görüldü. Toplamda 105 milyon 705 bin 253 lotluk hisse talebi geldi.

BORSADA NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK?

Hissenin borsada işleme başlama tarihi de belli oldu. Gelen son dakika bilgisine göre Enrya hissesinin 23 Ağustos Çarşamba günü işleme başlayacağı öğrenildi.

BAYDÖNER NE ZAMAN BORSADA İŞLEM GÖRECEK?

Baydöner'in işleme başlama tarihi ise 21 Ağustos 2023 tarihi.

Finans7.com | Ankara
Sorumluluk reddi beyanı: Yazıda yer alan tüm veriler ve bilgiler, yalnızca bilgilendirme amacıyla "olduğu gibi" sağlanmış olup alım satım amaçlı veya finansal, yatırım, vergi, yasal, muhasebe ya da diğer konularda tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen her türlü alım satım işleminden önce fiyatları doğrulamak için aracı kurumunuza veya mali temsilcinize danışın. Finans7.com; yatırım danışmanı, mali danışman ya da hisse senedi aracısı değildir. Veri ve bilgilerin hiçbiri, bir menkul kıymetin ya da finansal ürünün satın alınmasına, satılmasına veya tutulmasına yönelik F7 Teknoloji tarafından yapılan bir yatırım tavsiyesi, teklif, öneri ya da talep değildir. Finans7 haber herhangi bir yatırımın tavsiye edilebilirliği veya uygunluğu konusunda herhangi bir taahhütte bulunmaz.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç