Başvurular E Devlet'ten Başladı: Yapı Kredi Bankası Emeklilere 6500 TL Veriyor

Başvurular E Devlet'ten Başladı: Yapı Kredi Bankası Emeklilere 6500 TL Veriyor

Yapı Kredi Bankası tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve promosyon miktarının güncellendiğini, rekor seviyede ödeme yapılacağına yer verildi.

Emekli Haberleri 17.6.2022 15:38 1
Başvurular E Devlet'ten Başladı: Yapı Kredi Bankası Emeklilere 6500 TL Veriyor

Yapı Kredi, emekli promosyonunu 6 bin 500 liraya çıkardı.

Yapı Kredi Bankası tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve emekli vatandaşlara yapılan promosyon ödemesine zam yaptığını duyurdu. Daha önce 3 bin liraya kadar promosyon ödemesi yapan Yapı Kredi, yeni kampanyayı duyurdu ve başvuruların başladığını söyledi.

Banka resmi internet adresi üzerinden konuya ilişkin yapılan açıklamaya baktığımızda kampanyanın 31 Temmuz 2022 tarihine kadar geçerli olacağına, bu tarihe kadar maaşını Yapı Kredi Bankası'na taşıyacak emeklilere 6 bin 500 liraya kadar promosyon kazanma şansı olduğuna yer verildi.

"T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel hazırlamış olduğumuz “Emeklilik Paketi” avantajlarımızdan yararlanmak için emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almanız yeterli!" başlığı ile yayınlanan söz konusu kampanyada başvuruların 31 Temmuz 2022 tarihine kadar devam edeceğine yer verildi. 

NASIL 6500 TL KAZANABİLİRİM?

6 bin 500 lira promosyon kazanmak isteyen emeklilerin yapması gereken işlemler şu şekilde

Maaşa göre promosyon ödemesi şu şekilde:  Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1.499 TL'ye kadarsa 2.500 TL; 1.500 TL-2.499 TL arasındaysa 3.100 TL; 2.500 TL'nin üzerindeyse 3.750 TL nakit promosyon ödenir.

Ek Ödül Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 100 TL ek nakit ödül ödenir.

14 Haziran 2022 – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı alan veya promosyon başvuru tarihinden önceki 3 ay içerisinde mevcut kart/kartları ile hiç harcama yapmamış olan müşteriler; kampanya başlangıç tarihinden 31.07.2022'ye kadar yapacakları toplam 500 TL harcama sonrasında ek 150 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır. Ödeme kişilerin emekli maaş hesaplarına ve hala ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk haftası yapılacaktır.

Bu iki ödülle birlikte 4 bin lira almış olacaksınız. 

Bunların yanı sıra 10 emekliye kadar arkadaşınızı getirebiliyorsunuz. Her biri için 250 lira ek promosyon alıyorsunuz ve toplam promosyon miktarı 2500 daha artarak 6 bin 500 liraya çıkıyor. Konu ile ilgili, "Emekli Referans Kampanyası ile emekli yakınlarınıza referans olarak emekli maaşlarının bankamıza taşınmasını sağlayın, onlar emekli promosyonu kazanırken siz de 2.500 TL'ye varan ödül kazanın!" denildi.

E DEVLET VE SGK'DAN BAŞVURU İMKANI

Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin emekli maaşlarını 31 Temmuz tarihine kadar Yapı Kredi'ye taşıması gerekmektedir. Taşıma işlemleri ise banka şubelerinden ya da e-Devlet / SGK Müdürlükleri üzerinden yapılabilmektedir. 

EMEKLİ MAAŞLARINA ZAM AÇIKLANIYOR

Emeklilerin Temmuz'da alacakları maaş zammı 4 Temmuz günü belli olacak. Zam oranı belli olduğunda bildirimle haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Kaynak: Finans7.com

Yorumlar (1)

Seç

Ziyaretçi 13 Gün Önce
Anlamadım.