Balıkesir Üniversitesi mülakatsız 76 personel alımı başvurusu başladı 2023

Balıkesir Üniversitesi mülakatsız 76 personel alımı başvurusu başladı 2023

Son dakika haberi: Balıkesir Üniversitesi 76 personel alımı yapacağını açıkladı. İlanın başvuru bilgileri yazımızda.

Kamu 20 Kasım 2023 0
Balıkesir Üniversitesi mülakatsız 76 personel alımı başvurusu başladı 2023

Balıkesir Üniversitesi 76 personel alımı yapacak.

Balıkesir Üniversitesi tarafından yayınlanan son dakika açıklamasında sözleşmeli olarak 76 personel alımı yapılacağına yer verildi. Büro personeli, güvenlik görevlisi, hemşire, sağlık teknikeri, diğer sağlık personeli, mühendis, tekniker, teknisyen ve destek personeli kadrolarına yapılan personel alımının başvuru bilgileri şu şekilde:

- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) bendinde belirtilen şartları taşımak. Özel Şartlar:

1- Tercih edilecek pozisyonun karşısında yer alan şartları taşıyor olmak.

2- 2022 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak.

3- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

4- Tüm pozisyonlar için ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek, vardiyalı ve nöbet usulü çalışmasına engel durumu bulunmamak.

5- Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler." hükmüne uygun olması.

6- Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri bir ay içerisinde feshedilecektir.

7- Adaylar Üniversitemizin Balıkesir ili merkez ve ilçelerinde bulunan tüm yerleşkelerinde (Merkez Çağış Yerleşkesi, Merkez Necatibey, Bigadiç, Sındırgı, Savaştepe, Dursunbey, Kepsut, İvrindi, Edremit, Altınoluk, Burhaniye, Ayvalık Yerleşkelerinde bulunan birimlerde) çalışma şartlarını kabul etmek.  

BAŞVURU

İlana başvurular bugün başladı ve 15 gün içinde Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Çağış Yerleşkesi BALIKESİR adresine aşağıdaki kılavuzda yer alan evraklarla birlikte yapılacak. Başvuru kılavuzu için TIKLAYIN

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;