Bakan Özer tarih verdi: 10 ilde eğitim ne zaman başlayacak?
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Bakan Özer tarih verdi: 10 ilde eğitim ne zaman başlayacak?

Son dakika: Bakan Özer yapmış olduğu son dakika açıklamasında 10 ilde eğitime ne zaman başlanacağını Salı günü açıklayacaklarını duyurdu.

Eğitim 17 Şubat 2023 15:47 0
Bakan Özer tarih verdi: 10 ilde eğitim ne zaman başlayacak?

Son dakika: Deprem bölgesinde okullar ne zaman açılacak?

Milli Eğitim Bakanı Özer'den bir son dakika açıklaması geldi. Bakan Özer yapmış olduğu açıklamada 10 ilde eğitim-öğretimin ne zaman başlayacağını Salı günü açıklayacaklarını duyurdu. İşte Bakan Özer'in açıklamaları...

Bakan Özer, ''10 ilde eğitime ne zaman başlanacağını salı günü açıklayacağız. Şu ana kadar 35 bin 24 öğrenci diğer illerde nakillerini aldırdı. Artık milli eğitim bakanlığı tüm imkanlarla yurtlara gelip öğrenci nakillerini otomatik olarak alacak.'' dedi.

'SALI GÜNÜ AÇIKLAYACAĞIZ'

Özer yaptığı açıklamada, "Şu anda 465 bin vatandaşımıza barınma imkanı sağlıyoruz. Pazartesi 71 ilde eğitime başlıyoruz. 10 ilde eğitime ne zaman başlanacağını salı günü açıklayacağız. Şu ana kadar 35 bin 24 öğrenci diğer illerde nakillerini aldırdı. Artık milli eğitim bakanlığı tüm imkanlarla yurtlara gelip öğrenci nakillerini otomatik olarak alacak. Deprem bölgesindeki 8'inci ve 12'nci sınıf öğrencilerimin tüm ders kitaplarını bastırdık. Önümüzdeki günlerde dağıtacağız" dedi.

Açıklama geldiğinde haberdar olmak için TIKLA İNDİR

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç