Ayda 9 Bin TL Maaşla Çay Toplama İşçisi Alımı Başladı

Ayda 9 Bin TL Maaşla Çay Toplama İşçisi Alımı Başladı

Son dakika haberi: İnternet üzerinden ilanlar yayımlandı. Yayınlanan duyurularda günde 300 TL yevmiye ile çay toplama işçisi alımı yapılacağına yer verildi.

Finans Magazin 27.5.2022 20:32 0
Ayda 9 Bin TL Maaşla Çay Toplama İşçisi Alımı Başladı

Ayda 7500-8000 TL maaşla çay toplama işçisi alımı başvuruları başladı.

İnternet üzerinden ilan yayınlayan birçok kişi, çay toplama işçisi alımı yaptıklarını duyurdu. Tecrübeli ve tecrübesiz adaylar arasından yapılan çay toplama personeli alımında vatandaşların geçici olarak istihdam edileceğine yer verilirken ödemelerin yevmiye ya da toplanan çayın ağırlığına göre yapılacağına yer verildi. 

İnternet siteleri üzerinden, Facebook'tan ve iş ilanları sayfalarından yayınlanan duyurulara baktığımızda personel alımlarının başladığı görüldü. 

ÇAY TOPLAMA NASIL YAPILIR?

Her sene çay toplama mevsimi bu mevsimlerdir. Rize çiftçisi, ektiği , yetiştirdiği çayları toplamak için işçi bulmaya çalışır ve internet üzerinden ilanlar yayınlayarak personel alımı yapıyor. İşte çay toplama detayları.

 Özellikle Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun’da bulunan tarlalarda çalıştırmak için yapılan personel alımlarında başvurular alınmaya başladı. 

- çay toplama

- çayı temizleme

- toplanan çayı alım yerinde satma

AYDA 9 BİN LİRA KAZANÇ

Bu işleri yapacak kişilere 2022 yılında günde 300 lira para verileceği açıklandı. Birçok yer , toplanan çaya göre para ödemesi yapıyor. 

YAYIMLANAN BAZI İLANLAR

İnternet üzerinden , bazı ilan sayfalarından yayımlanan personel alımı ilanları şu şekilde sıralandı:

İlanlar:

https://www.sahibinden.com/tarim-ve-hayvancilik-is-ilanlari?query_text_mf=%C3%A7ay&query_text=%C3%A7ay

En çok yayınlanan ilanlar ise Facebook grupları üzerinden duyuruluyor. Facebook üzerinden yayınlanan ilanlarda ise personellerin hemen alınacağı ve işbaşı yapılacakları öğrenildi. 

Facebook'ta çay toplama toplatma adlı gruplarda bu iş ilanlarının sıklıkla paylaşıldığı görüldü.

YURT DIŞINA ÇOK SAYIDA PERSONEL ALIMI YAPILIYOR. İLANLAR İÇİN TIKLAYIN

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (0)

Seç