Astrolog Meral Güven'den ilk açıklama geldi
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Astrolog Meral Güven'den ilk açıklama geldi

Son dakika haberi: Galatasaray'ın şampiyonluğundan sonra Astrolog Meral Güven'den ilk açıklama geldi.

Yaşam 26 Mayıs 2024 08:33 0
Astrolog Meral Güven'den ilk açıklama geldi

Astrolog Meral Güven'den Galatasaray'ın şampiyonluğundan sonra ilk açıklama geldi.

Bugünek adar kartlarının Fenerbahçe'yi şampiyon gösterdiğini söyleyen ünlü Astrolog Meral Güven, Galatasaray'ın şampiyon olmasından sonra bir açıklama yaptı. Güven yaptığı açıklamada Fenerbahçeli taraftarlardan özür diledi ve bir dahaki sefere kartlarına daha iyi bakacağını söyledi.

Astrolog Güven yaptığı son dakika açıklamasında, "Fenerbahçe'li taraftarları üzdüysem özür dilerim. Kartlarım Fenerbahçe şampiyon olacak diyordu. Bir dahakine kartlarımı daha güzel karıştıracağım, lütfen bana artık hakaretler etmeyin" değerlendirmesinde bulundu.

Açıklamanın devamı şu şekilde:

"Yüce Mevlama şükürler olsun ki, hevesinizi kursağınızda bıraktı. Geçen yıl ölmüş çocuğuma küfür edip, beni tehdit ediyordunuz ve adamın böyle işte hevesini kursağında bırakırlar. Oh canıma değsin, beter olun. Allah’a ortak koşmak neymiş gördünüz mü. Oh Rabbim, sana şükürler olsun, dualarımı kabul ettin ya, Rabbim çok şükür. Beni Allah gibi gördünüz ya, alın bakalım sonuca. Beter olun, öyle küfür edilmez, böyle hevesinizi kursağınızda bırakırlar"

"Ben size gidin de beni manşet mi yapın dedim. Ben Allah'la sümme hâşa pazarlığım mı var dedim, siz kimsiniz ya? Kendi kendinize beni manşet ettiniz. Şimdi de tehdit, hakaret küfür yürüyün gidin. Allah’a ortak koşan insanlar her zaman eksikledir ve eksik kalmaya mahkumlardır yüce Mevlam ne eyler güzel eyler şükürler olsun. Rabbime âmin ölmüş çocuğuma edilen küfürlerin hesabını çok şükür sordu. Sıra mutlaka Galatasaray tarafına da gelecek. Hadi bakalım"

"Beni peygamber ilan etmeye çalıştınız. Siz kimsiniz, bana bir halt edeceğinizi söylediniz. Bir futbol topu için Allah'ından vazgeçenler dinsizdir. Siz bunu hak ettiniz. Ben aciz bir kul olduğumu, her şeyin en doğrusunu Allah bilir dediğimi bir kenara koydunuz. Beni ilahlaştırmaya çalıştınız. Ne oldu, ne oldu? Renginiz mi soldu? Solar, solar. Hadi yine manşet yapsanıza. Büyük okyanusta deli deli dalgalar da yüzmeye çalıştığınız sonuç, bu olmaktan öte gitmez. Sıranızı bekleyin, sıra size de gelecek. Çünkü Allah var gam yok"

"Ya siz benimle dalga mı geçiyorsunuz! Ben üç yıldır hep doğru cevaplar verdim, bir kez taktir görmedim. Şimdi takdir görmeyeceğimi bile bile... Ne zannettiniz, ben salak mıyım? Küfür etmeden önce düşünecektiniz. Trabzonsporlular da heykelimi dikiyordu. Hepsi fasa fiso. Hepiniz fasa fisosunuz. Haydi bakalım, Allah'ın dediği olur. Bunu da bir kenara yazın. Size kardeş tavsiyesi"

"Dünyada savaş var, çocuklar ölüyor. Bir topun peşine koşan gereksiz bir topluma hizmet vermemek adına mutluyum. Ölmüş çocuğuma küfür edecek kadar aşağılık, namusuna yürüyecek kadar karaktersiz insanlara Allah böyle bir güzel sonu nasip ettiği için yüce Mevlamıza şükrediyorum. Diliyorum ki, bunu yapmaya devam eden herkes, dilerim Allah’tan helak olsun. Amin. Gecenin son sözüydü iyi geceler"

NE DEMİŞTİ?

Astrolog Meral Güven geçen gün katıldığı canlı yayında Fenerbahçe'nin şampiyonluğu ile ilgili, "Kartlarım ısrarla üstüne bastıra bastıra hala daha Fenerbahçe'nin şampiyon olacağını söylüyor. Harita da kartlarım da bunu söylüyor, Fenerbahçe mucizevi şampiyonluk yaşayacak" ifadelerini kullanmıştı.

GALATASARAY ŞAMPİYON OLDU

Galatasara, deplasmanda Konyaspor'u 3-1 yendi ve sahadan galip ayrılarak 2023 2024 sezonunda şampiyon oldu. Fenerbahçe ise 6 gol attığı karşılaşmada sezonu 2. tamamladı.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç