Antalya'da Eğitime 1 Gün Ara Verildi!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Antalya'da Eğitime 1 Gün Ara Verildi!

Antalya Valiliği'nden yapılan son dakika duyurusuna göre; Antalya'da eğitime 1 gün ara verildiği açıklandı! İşte haberin detayları...

Eğitim 13 Şubat 2024 0
Antalya'da Eğitime 1 Gün Ara Verildi!

Antalya'da dün akşam saatlerinden itibaren etkili olmaya başlayan sağanak yağış, şiddetini artırarak devam ediyor. Yoğun yağışlar nedeniyle gündelik hayat olumsuz etkilendi. Antalya Valiliği tarafından yapılan açıklamada; Muratpaşa, Kepez ve Konyaaltı ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildiği duyuruldu.

Antalya'da sabaha karşı başlayan şiddetli yağış nedeniyle ev ve iş yerlerini su basarken, araçlarında mahsur kalan çok sayıda kişi itfaiye ekipleri tarafından tahliye edildi. Kent merkezindeki 3 ilçede bugün eğitime 1 gün ara verilmiş. Olumsuz hava koşulları nedeniyle motokuryelerin trafiğe çıkması yasaklanmış Antalya Havalimanı'nda ise uçuşlar aksamıştı.

Antalya Valiliği yağışların yarın da devam edeceği gerekçesiyle, 14 Şubat 2024 Çarşamba günü kentteki 3 ilçede eğitime ara verildiğini duyurdu. Yapılan açıklamada, "Okullarımız eğitime hazır olamayacağından, Muratpaşa, Kepez ve Konyaaltı ilçelerimizde eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir" ifadeleri kullanıldı. Valilik, öğrenci ve öğretmenlerin güvenliğini ön planda tutarak aldığı bu kararla, aileleri ve eğitim camiasını bilgilendirdi.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç