Antalya Serik'te Liseliler Kuranı Tekmeleyip Video Çekti

Antalya Serik'te Liseliler Kuranı Tekmeleyip Video Çekti

Son dakika haberi: Antalya Serik'te meydana gelen olayda bir lisede Kurana büyük saygısızlık yapıldı. İşte o görüntüler.

Yerel Haberler 07.6.2022 10:37 9
Antalya Serik'te Liseliler Kuranı Tekmeleyip Video Çekti

Antalya'da tepki çeken olay meydana geldi.

Antalya'nın Serik İlçesi'ndne tepki çeken görüntüler geldi. Gelen son dakika bilgisine göre bir lisede tepki çeken olay meydana geldi. Sosyal medya üzerinde yayılan ve kısa sürede büyük tepki çeken görüntülerde bir lisede bulunan öğrencilerin , dinimizin kutsal kitabı Kur'an-ı Kerim'e saygısızlık yaptıkları görüldü. 

Sosyal medya üzerinde kısa sürede yayılan ve büyük tepki toplayan görüntülerde bir öğrencinin Kuranı Kerim'i havaya attığı ve diğer öğrencinin ise ona tekme attığı görüldü. Başka bir lise öğrencisinin ise yaşanan olayı cep telefonu ile kameraya çektiği görülüyor.

Kısa sürede çok sayıda tepki toplayan video, sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi. 

İşte yaşanan o anlar:

GÜLEREK YERLERE ATTILAR

Videoda bir öğrencinin Kuranı Kerim'i attığı diğerinin tekme vurduğu ve Kuran'ın tavana çarparak yere düştüğü görüldü. Öğrencilerin ise bu durum sonrası gülüştüğü görüldü. 

RESMİ BİR AÇIKLAMA HENÜZ YOK

Yaşanan olayın sosyal medyada kısa sürede yayılması sonrası Milli Eğitim Bakanlığı'ndan bir açıklama bekleniyor. Ancak henüz bir açıklama yapılmadı.

Önümüzdeki dakikalarda konu ile ilgili bir açıklama yapılması bekleniyor. Açıklama geldiğinde yazımızda olacaktır. Sitemizi takipte kalın.

Son dakika haberlerinden, ekonomi haberlerinden, banka kredi haberlerinden, borsa haberlerinden, finans haberlerinden, kamu haberlerinden bildirimle haberdar olmak için aşağıdaki linklerden mobil uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Kaynak: Finans7.com 

Yorumlar (9)

Seç

Ziyaretçi 22 Gün Önce
Bi çarpılsa da tüm alem görse
Ziyaretçi 22 Gün Önce
Rabbim dizileri kahru perişan eylesin
Ziyaretçi 22 Gün Önce
Kurana değen eli ayağı cürüs can cekissin ölmek için hergün yalvarsın
Ziyaretçi 22 Gün Önce
Z kuşağı ne beklersin Allah belasını versin
Ziyaretçi 23 Gün Önce
Kâfirin şehri kâfirin cocuklari başkada bişey demiyorum