Antalya Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz personel alacak: İşte işçi alımı başvurusu 2023
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Antalya Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz personel alacak: İşte işçi alımı başvurusu 2023

Antalya Büyükşehir tarafından yayınlanan açıklamada birçok kadroya KPSS'siz işçi alınacağına yer verildi. İlan ve detayları yazımızda.

İşçi Alımı 23 Ağu 2023 16:03 0
Antalya Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz personel alacak: İşte işçi alımı başvurusu 2023

Antalya Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz işçi alımı yapacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan son dakika açıklamasında farklı kadrolarda istihdam etmek üzere kamu personeli ve işçisi alımı yapılacağına yer verildi. Yayınlanan ilana baktığımızda başvuruların başladığı görülüyor. Peki başvurular nasıl yapılacak? Hangi kadrolara alım yapılacak?

KADROLAR AÇIKLANDI

Açıklanan kadrolar şu şekilde:

33 temizlik görevlisi
43 mezar kazma işçisi
6 gassal
1 marangoz
1 büro memuru
20 kamyon şoförü
3 iş makinesi operatörü
7 şoför
15 hasta ve yaşlı bakım elemanı

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlanın başvuru genel şartları şu şekilde: • Türk Vatandaşı olmak, • Kamu haklarından mahrum bulunmamak, • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak, • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle, askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç