Anlaşma sağlandı: Belediye personeline 25 bin TL promosyon
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Anlaşma sağlandı: Belediye personeline 25 bin TL promosyon

Menemen Belediyesi, çalışan tüm personellere 25 bin TL maaş promosyonu ödemesi gerçekleştirecek.

Çalışma Hayatı 17 Ağu 2023 16:49 0
Anlaşma sağlandı: Belediye personeline 25 bin TL promosyon

İzmir Menemen Belediyesi, bünyesinde çalışan tüm personellere 25 bin TL maaş promosyonu ödemesi yapacak.

Promosyon anlaşması sağlandı. İzmir Menemen Belediyesi ile Halk Bankası ile banka promosyon anlaşmasını sonuçlandırdı. Promosyon anlaşmasına ilişkin açıklamalarda bulunan Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, Halk Bankası ile banka promosyon anlaşmasını sonuçlandırdıklarını, personelin eylül ayı maaşıyla birlikte hesaplarına promosyon olarak 25’er bin lira yatacağını açıkladı. 

İmza töreninde, belediye personeline verdiği promosyon katkısı sözünü tutmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Vekili Pehlivan, "Menemen Belediyemizin kıymetli çalışanlarının, değerli belediye ailemin maaş promosyonlarıyla ilgili süreci bugün nihayetlendiriyoruz. Hayırlara vesile olsun inşallah. Çalışanlarımıza, kardeşlerime mesai arkadaşlarıma bayramlaşma törenimizde sözüm vardı. O sözümüzü bugün imzaladığımız 3 yıllık kontratımızla tutuyoruz. Sağlıkla güle güle harcasınlar. İlgi ve alakalarından dolayı da Halkbank ailesine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan’ın makamında gerçekleşen imza törenine; Halkbank Menemen Şube Müdürü Harun Pürmüs, Bölge Bireysel Bankacılık Bölüm Müdürü Önnur Toprak, Ticari ve Kobi Pazarlana Bölümü Müdürü Hasan Pekkıyak ve Belediye Başkan Yardımcıları katıldı.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç