Ankara Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz işçi ve personel alımı yapacak: İşte başvuru 2023
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Ankara Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz işçi ve personel alımı yapacak: İşte başvuru 2023

Son dakika haberi: Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada KPSS'siz işçi ve personel alımı yapılacağına yer verildi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz işçi ve personel alımı yapacak: İşte başvuru 2023

Son dakika: Ankara Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz işçi ve personel alımı yapacak.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada Ankara Büyükşehir bünyesinde bulunan Halk Ekmek ve Un Fabrikası'na işçi alımı yapılacağına yer verildi. KPSS puan şartı aranmadan yapılan personel alımında başvurular alınmaya başladı. Biz de finans7.com olarak bu yazımızda söz konusu personel alımının başvurusuna dair detaylara yer verdik.

Vardiyalı çalışabilecek adaylar arasından yapılacak personel alımında başvurular bugün alınacak. Adaylarda aranan genel şartlar şu şekilde:

-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
-Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
-Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
-Erkek adaylar için giriş sınavı tarihinde askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

ZABITA, İTFAİYE ERİ VE MEMUR ALIMI GELİYOR

Zabıta memuru, itfaiye eri ve memur kadrolarına yakın zamanda personel alımı bekleniyor. İlan geldiğinde kaçırmamak için TIKLA İNDİR

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç