Ankara Büyükşehir Belediyesi BUGSAŞ KPSS'siz 300 işçi alımı yapacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi BUGSAŞ KPSS'siz 300 işçi alımı yapacak

Son dakika haberi: Ankara Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz işçi alımı başvurusu başladı. İşte belediye şirketine yapılan işçi alımı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi BUGSAŞ KPSS'siz 300 işçi alımı yapacak

Son dakika: Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki BUGSAŞ'a 300 şoför alımı yapılacağına yer verildi.

İŞKUR üzerinden, kurum dışı kamy işçisi alımı ilanları kısmından yayınlanan personel alımı ilanına baktığımızda BUGSAŞ Genel Müdürlüğüne başvuruların alınacağına yer verilirken başvurular için adaylara 1 günlük süre verildiği açıklandı.

Başvuruların tamamlanmasından sonra sözlü uygulamalı mülakat yerleri bir sonraki gün açıklanacak.

Alınacak adaylar EGO Genel Müdürlüğü Otobüs İşletme Dairesi Başkanlığına bağlı bölgelerde çalıştırılacak. Peki başvuru şartları nedir? Başvurular nasıl yapılacak? İşte gelen son dakika bilgileri ve başvuru şartları.

BAŞVURU BİLGİLERİ

En az lise mezunu olmak/ daha üst öğrenimden mezun olan adaylarda başvuru yapabilir, kanunda belirtilen otobüs sürücü belgesine E ya da D sınıfı sahip olmak, 24 yaşını tamamlamış olmak ve 42 yaşından büyük olmamak

Bu şartların yanı sıra adaylarda 657 sayılı yasanın 48/5 maddesinde belirtilen suçlardan mahkum olmamak, sürücü adayları ve sürücülerde aranacak sağlık şartları ve muayenelerine dair yönetmeliğe uygun tam teşekküllü hastanelerden sürücü olmasına engel yoktur" sağlık raporu almak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yayınlanan son dakika açıklamasında başvuruların başladığına yer verildi. Yapılan açıklamada "BUGSAŞ Genel Müdürlüğüne (Adres: Beştepe Mahallesi Mevlana Bulvarı No: 82 Kat: 3 Yenimahalle/Ankara) şahsen ya da https://ik.bugsas.com.tr internet adresinden saat 17.30'a kadar başvuru yapılabileceğine yer verildi.

Kadın erkek adaylarla tanışmak ve bilgi alış verişi için TIKLA TAKİP ET

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;