Altur Turizm 1000 şoför alımı yapacak: İşte iş başvuru formu 2023

Altur Turizm 1000 şoför alımı yapacak: İşte iş başvuru formu 2023

Altur Turizm tarafından yapılan son dakika açıklamasında 1000 şoför alımı yapılacağına yer verildi. Alınacak personellerin birçoğu adın olacak.

İş İlanları 24 Ocak 2023 10:39 2
Altur Turizm 1000 şoför alımı yapacak: İşte iş başvuru formu 2023

Abdurrahim Albayrak'tan son dakika açıklaması 1000 şoför alımı yapacağız.

Taşımacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan ve personel taşımacılığı markalarından Altur Turizm'den son dakika açıklaması geldi. Gelen bilgilere göre Altur Turizm, istihdamda inovatif bir adım atmak üzere yeni çalışmalara başladıklarını duyurdu. Firma, yakın zamanda ciddi bir şoför alımına başlayacağını duyurdu.

Söz konusu personel alımı ile ilgili konuşan Abdurrahim Albayrak, "Biz Altur olarak filomuza dahil ettiğimiz her araç için iki şoför arkadaşımızı istihdam ediyoruz. Bu nedenle şoför ihtiyacımız epeyce fazla. Bu dönemde ağırlığımızı da kadın şoförlere vermek istiyoruz. Ekibimizde kadın şoför sayısını artırmak bizi çok mutlu eder. O kadar ki 1000 kadın şoför bulsam 1000'ini de hemen bugün işe başlatırım" ifadelerini kullandı.

Kadınların trafikte erkeklere göre daha dikkatli araç kullandığını söyleyerek sözlerini sürdüren Abdurrahim Albayrak, "Ayrıca kadın kendisine daha iyi baktığı ve daha zarif olduğu için kadın eli değen her şey inceliyor ve zarafet kazanıyor. Bu da bizim için bir avantaj" ifadelerini kullandı.

Personel alımlarında kadınlara öncelik vereceklerini söyleyerek sözlerini sürdüren Albayrak, bu hamle ile kadın istihdamında öncü olmak istediklerini söyledi. Albayrak açıklamasının sonunda, "Amacımız kadınların ülke ekonomisine katkısının daha da artması. Bu nedenle başta şoför istihdamı olmak üzere birçok alanda kadınlara öncelik vermeyi planlıyoruz" dedi.

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

Altur Turizm'den gelen bu açıklamadan sonra vatandaşlar, iş ilanlarına nasıl başvuru yapabileceklerini araştırmaya başladı. Altur Turizm İnsan Kaynaklarınca yayınlanan açıklamada bir başvuru formuna yer verildiği görülüyor. Başvuru yapacakların formu doldurarak internet üzerinden müracaatnını yapması gerekyor.

"https://www.alturturizm.com.tr/tr/is-basvuru-formu"

Kadın erkek adaylar bu sayfada >>> Bilgi Alış Verişi için TIKLA TAKİP ET

Yorumlar (2)

Seç


Ziyaretçi 3 Gün Önce
Şöförlere slm olsun. Bir gs li olarak apo abi için çalışmaktan şeref doyarım sevgiler
Ziyaretçi 4 Gün Önce
text