Almanya ve Rusya Yüksek Maaşla İşçi Alımı Başvuru Ekranı Açıldı!

Almanya ve Rusya Yüksek Maaşla İşçi Alımı Başvuru Ekranı Açıldı!

Almanya ve Rusya yüksek maaşla çalışacak işçi alımı yapıyor. Peki, Almanya ve Rusya için personel alımı başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir?

İşçi Alımı 17 Kasım 2022 23:09 1
Almanya ve Rusya Yüksek Maaşla İşçi Alımı Başvuru Ekranı Açıldı!

Yurtdışında çalışmak isteyenlere büyük fırsat! Almanya ve Rusya yüksek maaşla çalışacak işçi alımı yapıyor.

Almanya ve Rusya işçi alım ilanları peş peşe yayımlandı. Bu kapsamda yurtdışında çalışacak İnşaat Mühendisi, Vinç Operatörü, Satılalma Şefi, Muhasebe uzmanı gibi kadrolara personel alımı yapılacak olup başvurular başladı. Peki, Almanya ve Rusya için personel alımı başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir?

ALMANYA PERSONEL ALIMI 2022

Şirket tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"1992 yılından bu yana Almanya’da Pencere ve Kapı Sistemleri üzerine faaliyetlerini sürdüren şirketimizin Berlin’deki organizasyonunda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun İnşaat Mühendisi arayışımız mevcuttur."


Şirket tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Şirketimizin Almanya'da bulunan şantiyelerinde çalışmak üzere iyi derecede Almanca bilen, ekip çalışmasına yatkın, projeleri takip edip raporlama yapabilecek, iş akışını koordine edebilecek çalışma arkadaşı aramaktayız."

Şirket tarafından yapılan açıklamada, "Almanya'da devam etmekte olan çeşitli şantiyelerimizde görevlendirmek üzere VİNÇ OPERATÖRÜ sertifikasına sahip, vinç operatörlüğünde deneyimli çalışma arkadaşları aramaktayız. Başvuruların kariyet.net üzerinden yapılması rica olunur. Telefonla yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. (Çalışma süresince yemek, konaklama ve ulaşım masrafları şirketimizce karşılanacaktır)"

RUSYA PERSONEL ALIMI 2022

Personel alımı ile ilgili Şirket tarafından şu bilgilere yer verildi;

"Firmamızın Rusya'da yapımını üstlendiği üst yapı projelerinde görevlendirilmek üzere; "Teknik Ofis Şefi" arayışımız bulunmaktadır."

Şirket tarafından yapılan açıklamada şu ifalere yer verildi;

"Rusya Moskova merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere MUHASEBE UZMANI arayışımız bulunmaktadır."

Şirket tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Şirketimizin  Rusya'da yapımı üstlendiği projelerde görevlendirilmek üzere;  “Satınalma Şefi” aramaktayız."

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Yurtdışı personel alımı başvuruları kariyer sitesi üzerinden başladı. Başvuru yapacak adaylar aşağıdaki linki kullanarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

 

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 20 Gün Önce
İnşaat alçı boya dişiyim iş arıyor Rum Rusya da 05396856010