Ali Koç'tan Süper Kupa açıklaması
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Ali Koç'tan Süper Kupa açıklaması

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Konferans Ligi'nde çeyrek finale kalmaları durumunda, 7 Nisan'da oynanması gereken Süper Kupa maçının ertelenmesini isteyeceklerini açıkladı.

Spor 13 Mart 2024 0
Ali Koç'tan Süper Kupa açıklaması

Ali Koç'tan Süper Kupa açıklaması geldi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan  Süper Kupa maçı ile ilgili açıklama geldi. Düzenlediği basın toplantısında konuşan Koç, UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde çeyrek finale kalmaları halinde Galatasaray ile 7 Nisan'da Şanlıurfa'da oynayacakları Süper Kupa maçı için erteleme başvurusu yapabileceklerini söyledi.

Ali Koç'un açıklamaları şöyle;

"Takvim çok üst üste geldi. 7 Nisan'ı belirlerken diğer tarihleri göz önünde bulundurmadık. Bizim bu turu geçmemiz ülke puanında 9.'luğu garantilememiz için çok çok önemli. Ülke menfaatleri açısından rakibimiz de kabul ederse Süper Kupa finali için yeni bir tarih bulunması çok daha doğru olacaktır. Belli tarihler üzerine çalışıyoruz. İnşallah turu geçeriz. Turu geçtik öz güveni beni korkutuyor. Önce turu geçelim. UEFA Başkanı, perşembe günü maça geliyor. Ben de maça gideceğim. Fenerbahçe'ye bir zorluk daha çıktı."

SÜPER KUPA NE ZAMAN OYNANACAK?

Federasyonun açıkladığı takvime göre Süper Kupa maçı 7 Nisan tarihinde Şanlıurfa Stadyumu'nda oynanacak... Karşılaşma 21.30'da başlayacak.

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç