Aleyna Tilki Kumara Başladı

Aleyna Tilki Kumara Başladı

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki'den bir son dakika açıklaması geldi. Tilki, "İtiraf ediyorum" deyip flaş sözler söyledi.

Finans Magazin 21 Tem 2022 12:23 1
Aleyna Tilki Kumara Başladı

Aleyna Tilki kumar oynamaya başladı.

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki bir son dakika açıklamasında buludu. ;Her açıklaması olay olan , her açıklaması ile magazin gündeminde geniş yer bulan Aleyna Tilki yaptığı açıklamada yine herkesi şaşırttı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'inde sahne alan ve izleyicilere keyifli anlar yaşatan Aleyna Tilki, , daha sonra basın mensuplarının sorularına cevap verdi ve çok konuşulacak bir açıklama yaptı.

İTİRAF EDİYORUM DEYİP AÇIKLADI

Kıbrıs ile ilgili bir anısı olup olmadığı sorulan  Aleyna Tilki, Kumar itirafında bulundu ve kumar oynamaya başladığını söyledi. Tilki açıklamasında Kıbrıs'ta limitli şekilde kumar oynamayı tercih ettiğini söyleyerek, "Ben Kıbrıs'ta limitli kumar oynamayı seviyorum açıkçası. Bunu buradan itiraf edeyim. Ama hep kendime limit koyuyorum, oraya kadar oynuyorum. Oradan sonra genelde bırakıyorum. Kumardan bir şey kazandıysam onu harcamam." dedi. 

ÇOCUK YAPMAK İSTİYOR

Evliliğe karşı ön yargılı olduğunu söyleyen Aleyna Tilki,  “Birinin sürekli hayatıma ortak olması beni gerebilir. Özgürlüğümün kısıtlanmaya çalışılmasına büyük ayar olurum. Bu yüzden evliliğe ön yargılıyım.” demişti.

Geçen günlerde bir açıklama yapan Aleyna Tilki, "Çocuk için evlenebilirim" dedi ve "Sperm bankasından çocuk yapmayı düşünür müsünüz?" sorusuna genç şarkıcı "Yok, istemem. Sonuç olarak çocuğun normal büyümesi gerekiyor. O yüzden bir babası olsa iyi olur" cevabını verdi.

Finans7.com'u takip ederek son dakika haberlerinden, finans haberlerinden haberdar olabilirsiniz. 

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 26 Gün Önce
Finans haberde Aleyna’nın ne işi var🤔belki kumarda bir finans işidir. Birileri kolay para kazanır ve diğeri kolay para kaybeder.