AKOM Tarih Vererek Uyardı! İstanbul'a Kuvvetli Kar Yağışı Geliyor!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

AKOM Tarih Vererek Uyardı! İstanbul'a Kuvvetli Kar Yağışı Geliyor!

AKOM, İstanbul'da yaşayan vatandaşları tarih vererek kuvvetli kar yağışı için uyardı! İşte haberin detayları...

Yerel Haberler 28 Ocak 2024 0
AKOM Tarih Vererek Uyardı! İstanbul'a Kuvvetli Kar Yağışı Geliyor!

Meteoroloji ve AKOM'un art arda yaptığı uyarılar sonrası İstanbul'da beklenen kar yağışının gece saatlerinde başlaması ve pazartesi öğle saatlerine kadar yerel kuvvetli yağış geçişlerinin yaşanması bekleniyor.

İstanbul'a kar yağacak mı? İstanbul'da kar yağışı hangi gün başlayacak?  AKOM'dan açıklama geldi - Dünya Gazetesi

Yurt genelinde hava sıcaklıkları iyiden iyiye düşerken, uzun zamandır kar yağışı bekleyen İstanbullular da sonunda muradına eriyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM'un art arda yaptığı uyarılar sonrası İstanbul'da beklenen kar yağışının bu gece saatlerinde etkili olması ve pazartesi öğle saatlerine kadar kuvvetli yağış geçişlerinin yaşanması bekleniyor.

KAR YAĞIŞI BU GECE ETKİLİ OLACAK
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM), kentte hafta sonu görülecek yağışların pazar akşamından itibaren kar şeklinde etkili olmasının beklendiği, pazartesi öğlen saatlerine kadar yerel kuvvetli kar yağışı geçişlerinin yaşanabileceği uyarısında bulundu.

İstanbul'a ne zaman kar yağacak? AKOM kar yağışı için tarih verdi - Son  Dakika Türkiye Haberleri | NTV Haber

PAZARTESİ ÖĞLE SAATLERİNE KADAR GEÇİŞLER YAŞANACAK
Pazar günü karla karışık yağmur, akşam saatlerinden itibaren kar şeklinde etkili olmasının beklendiği kaydedilen açıklamada, pazartesi öğle saatlerine kadar ise yerel kuvvetli kar yağışı geçişlerinin yaşanabileceği uyarısında bulunuldu.

31 OCAK'A KADAR MEVSİM NORMALLERİNİN ALTINDA SEYREDECEK
Açıklamada, İstanbul'da hava sıcaklıklarının 31 Ocak'a kadar mevsim normallerinin 2 ila 5 derece altında seyretmesinin beklendiği bildirildi.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç